Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy egy lány...

Miért van az, hogy egy lány lehet akármiylen ronda, testi hibás mégis lesz hamar már tiniként párja, míg egy fiúnál sokszor elég az, ha csak átlagos külsőre és jó fiú típus és egy lány sem akar tőle semmit sem, sőt sokan lerondázzák, megalázzák?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért van az, hogy van egy fogatlan, rothadó fogú lány ismerősöm és bárkit megkaphta, van is pasija, addig van egy tök normálisan kinéző, szép fogsorú, jó fej, humoros fiú haverom és őt meg folyton lekoptatják a lányok. De ez csak egy példa, sok olyan fura lányt láttam már, akik jellemre voltak például ritka aljasak mégis volt pasijuk, ráadásul nem is akármilyen sokszor jobban nézett ki a hapsi, mint a lány! A másik meg, hogy én is jó fiú típus vagyok, bár elismerem külsőre nem egy álompasi, mégis egy kövér lány is csak kinevetet, hogy mit akarok én vézna, nyomiként tőlem. Nem értem, ennyire jól megy a kevésbé vonzó lányoknak is, de nekünk fiúknak meg csak a szar jut az élettől. Ezek szerint mi fiúk jobban beletörődünk, ha a párunk csúnya, de a lányok nem képesek járni csúnya fiúval, de még átlagossal sem sokszor. Ez a másik, ami kicsapta nálam a biztosítékot, főleg, ha azt nézzük, hogy foylton a lányok áradoznak itt is arról, hogy neki a belső fontosabb és egy csúnya fiú is megszépülhet, ha kedves stb.
2013. dec. 16. 20:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#9


akkor én vagyok a köztes példány ( a fekete bárány)


Udvarias, tisztelettudó, kedves minden nővel és így is próbálok/tam csajozni. VAN saját véleményem és hangoztatom is kulturált formában.

2013. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ettől összességében inkább jófiú vagy.


Ezt nem bántásból mondom, de ez gondolom meg is látszik azon hogy hány nővel voltál eddig.

2013. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mert a fondaságokra buktok, azért.
2013. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

RONDASÁGOKRA

(Kezdem megunni ezta ..... telefont!!!)

2013. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!