Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hölgyeim, mire fel a nagy...

Hölgyeim, mire fel a nagy siránkozás, hogy nincsenek normális férfiak? (tisztelet a nem nyavalygós, humorral megáldott, ritka kivételnek! Mielőtt nekem esnétek. )

Figyelt kérdés

Elvesztettem egy fogadást. Nem hittem el ugyanis, hogy normális külsővel, egyedi adatlappal, és udvarias, humoros közeledéssel ne lenne nyerő egy pasi. Az volt a történet, hogy fogadtam egy kollégámmal, hogy egy adott társkeresőn, egy óra alatt sikerül értékelhető eredményt (=felkeltem az érdeklődést)felmutatnom, férfinek álcázva magam. Három próbálkozásom volt, három különböző karaktert "hoztam létre", és a nevükben ismerkedést kezdeményeztem kizárólag online regisztráltakkal. Minden megszólítás után 1 óra "türelmi időt" adtam a reménybeli válaszokra.

Először 35 éves, egyéni vállalkozó voltam, magas fizetéssel, átlagosnál helyesebb külsővel. Egyetlen lány írt vissza, de mikor egy válasszal 15 percet váratott, elköszöntem, ő pedig besértődve erre nem reagált már. A többi 4 nőnemű elolvasta az üzenetet, és mintha mi sem történt volna, nem feleltek. Lehet, hogy láthatatlan betűkkel írtam:-)...Másodjára 27 éves, jóképű informatikus voltam, itt is csak egy lány válaszolt, de ő is eljátszotta a 20 perces szünetet. Mikor elköszöntem, hogy semmi gond, de illett volna közölni, ha nem ér rá, akkor hirtelen mégis ráért írni ennyit:"bocsi, főztem, és különben sem ismerjük egymást". (?????????)

Harmadik kitalált karakterem egy átlagos külsejű, kedves középvezető volt, átlagos fizetéssel. 5 megszólítottból egy sem reagált, annak ellenére, hogy szintén elolvasták a kezdő üzenetet. Annyit sem, hogy kabbe:-)


Tanulság: tisztelet+udvariasságot úgy várjunk el a másiktól, ha mi magunk képesek vagyunk ezt a minimumot megadni. Nemtől függetlenül pofátlan dolog kiírni, hogy "elvárásaim:humor, őszinteség, udvariasság", mert hitelét vesztett közhelynek hat. Sokkal tisztább, és emiatt még akár szimpatikusabb is lenne, hogy "fotómodellek, fogpasztareklámok, pózoló majmok előnyben".

Annak ellenére, hogy a megszólított hölgyek egyike sem rendelkezett átlag feletti külsővel, de a reakciókat tekintve inkább átlag alatti belsővel...


Uraim, utálom, hogy ezt kell leírni, de nem cserélnék Veletek. Hagyjátok a társkeresőket, és menjetek úszni egyet. Szaunában több esély lesz az ismerkedésre. Szerintem.

34/N



2013. dec. 18. 15:10
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

Szaunában is pasik vannak vagy foglalt csajok :)

Am igaz.Ezért se társkeresőzök.

2013. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%

Na végre valaki, aki átérzi a dolgot!

Köszönjük a tapasztalat megosztását, remélem más hölgyek szemét is felnyitja végre, hogy miért vannak a normálisak elszomorodva.

28/F

2013. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
83%

A példa rossz, nem bizonyít túl sok mindent.

Ám az állítás, hogy a legtöbb nő sír, hogy nincsenek normális férfiak, miközben a szemük előtt hevernek Igaz.

2013. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
61%

"Másodjára 27 éves, jóképű informatikus voltam [...]"

"27 éves, jóképű informatikus"

"jóképű informatikus"


Szerintem csak rájött, hogy átverés.

2013. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Tarnolf ***** válasza:
90%
Végre egy nő aki vette a fáradságot, hogy utánajárjon és felfogja ezt az egészet.
2013. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
69%

Az a baj, hogy a társkereső elég torz képet mutat. Írtad, hogy nem válaszoltak. Lehet "veled" együtt még 16 másik pali írt rá, és levelezett velük. És nagyon nem szeretem az ilyet: "Annak ellenére, hogy a megszólított hölgyek egyike sem rendelkezett átlag feletti külsővel, de a reakciókat tekintve inkább átlag alatti belsővel... " Attól, hogy valaki nem topmodell, egyből ugrania kell minden felkérésre? Ez nem így működik.

Másik dolog, hogy rengeteg srác, akik nem látnak át bizonyos dolgokat, egyből az esküvőt tervezik, ha az adott lány egyből visszaír. "Biztos azért ír egyből, mert első látásra szerelmes." Sokkal összetettebb bonyolultabb dolog a társkereső annál, mint amilyennek látszik.

A "tanulság" kezdetű rész minden szavával egyet értek viszont.

A kérdésed rengeteg érdekes témát vet föl, ugyanakkor roppant kártékonynak tartom. Rengeteg srác van itt, és persze a világban, akik minden sikertelenségüket a nőkre fogják. Ezzel a kérdéssel a tévképzeteiket erősíted:S

2013. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
63%

A társkeresőt azért ne vegyük alapul aki odamegy, ott van valami defekt, ha nem is a külsőben, de másban biztosan ez mindkét nemre érvényes.


28/f "gyakorlott" netes társkereső.

2013. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
29%
Én nem voltam soha társkeresőn, de egy ismerősöm azt mondta, hogy a fénykép nélküli tagokkal nemigen szeretnek sokan ismerkedni, mert sok a kamu profil. Nem lehet, hogy ez is közrejátszott? Gondolom, fényképet nem raktál fel.
2013. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
76%

Na végre egy értelmes hölgy,aki észrevette a valóságot,és meglátta a dolgokat.Ezt mindenhol terjeszteni kéne,és akkor talán lehetne eredménye.

Hát én mindig is mondtam,hogyha én csaj lennék ennyi idősen,mint amennyi,már rég túl lennék valószínűleg több komoly kapcsolaton,így viszont srácként nagyon kevés esélyem van rá,és ennek eredményeként még nem is volt kapcsolatom.Hát meg kell mondjam,fantasztikus érzés...

22/F

2013. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

. "Rengeteg srác van itt, és persze a világban, akik minden sikertelenségüket a nőkre fogják. Ezzel a kérdéssel a tévképzeteiket erősíted:S"

Akkor kérlek fejtsd ki mi a probléma!

2013. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!