Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Peches fiú és lány sorstársaim...

Peches fiú és lány sorstársaim! Ti hogyan bírjátok ki az életet úgy, hogy nem kelletek a másik nemből senkinek sem vagy csak nagy ritkán valakinek az is általában olyan, aki nektek nem jön be? Hozzátok miért nem vonzódik a másik nem?

Figyelt kérdés
Engem azért utálnak, mert alacsony és nyomi vagyok meg ronda arcszerkezetű, szóval minden jó megvan benne, amihez egy lány sem tud vonzódni, amig meg is értek. Csak elfogadni nem tudok. Kiváncsi vagyok másnál mi a helyzet?
2013. dec. 18. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Már megint kezdődik.
2013. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon egyszerű: a csúnya, önbizalomhiányos, beszari stb. emberekhez nem vonzódnak. Ha ilyen vagy, akkor ne sírj, hanem változtass rajta.
2013. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én negatív vagyok, pesszimista, nem valami vidám (szinte mindig komor), nagyon kevés önbizalommal és önértékeléssel, ráadásul még félénk, gátlásos, emberkerülő, aszociális, nem valami kommunikatív és sokszor akadékoskodó.
2013. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Végül is ez a legegyszerűbb, kreálni magadnak egy kapaszkodót, gyártani egy kifogást ami mögé elbújhatsz, és amit magyarázatként használhatsz arra, hogy gyáva vagy.
2013. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem gyűlöl mindenki....Es viszonozom én is!
2013. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tarnolf ***** válasza:

Hát figyelj, én reménykedek és teszek az ügy érdekében.


"nagy ritkán valakinek az is általában olyan, aki nektek nem jön be" Na ha ez a helyzet, akkor megismerem az illetőt előbb, mert, ha lelkileg egy jó ember akkor valószínűleg bejön nekem. Persze a külső is számít, van, hogy jó ember valaki, de sajnos nagyon csúnyácska (amiről nem feltétlenül tehet) és ilyenkor azért az is számít, mert hiába fontos a lélek, ha a külső fog meg valakiben.


Azért nem vonzódnak szerintem hozzám, mert egyrészt túl őszinte vagyok és emiatt inkább csöndbe maradok ---> ezáltal nem vagyok egy nagy dumás. Meg a saját véleményem gyakran ütközik másokéval és ezáltal elítélnek. ;)

2013. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, én azért nem tetszem a lányoknak mert mackós testalkatú vagyok :(
2013. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én akármilyen is vagyok elfogadom magam pozitiv vagyok,de így is csak azokat vonzom be akikkel úgy sem lehet semmi mert vagy van barátnője, felesége, idősebb vagy 20 évvel. Bejövök nekik (ők is nekem) csak nem lehet közöttünk semmi. Szar ügy. Neten meg nem szeretek ismerkedni mert csak rossz tapasztalataim vannak a netes ismerkedéssel úgyhogy marad a magány.
2013. dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, pl a kettővel előttem lévő egy gyökér. Vannak csajok akiknek direkt a mackós testalkat jön be, szóval rossz kifogás. De legalább ülhetsz nyugodtan a seggeden és sirathatod magadat hogy mennyire kib.aszott veled az élet. Ugye?
2013. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kellesz a másik nemből senkinek? Csak nem veszed észre, hogy nem kellesz senkinek, mert eleve úgy állsz hozzá! Hiszen ha bárki is kezdeményezne nálad - neked tetsző csaj - akkor sem veszed észre, hiszen jön a kifogás: áá úgy se tetszek neki, hiszen ilyen vagyok olyan vagyok, biztos más jobban tetszik neki, van barátja és stbstb...


Neked nem tetsző egyedek közelítened feléd: szóval a neked tetsző csajok jelzéseid figyelmen kivül hagyod, mert félsz, hogy belebuksz és sérülsz, de a fogatlan cigóhölygemények fütyülését betudod tetszésnyilvánításnak csak neked épp nem jönnek be!


Mi van veled ember? Ébredj már föl és vedd kezeidbe a tökeidet, mert azért nincs nő, mert nem vállalod fel saját magad csak álcákat használsz! ennyi!

2013. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!