Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedvel engem, szerintem...

Kedvel engem, szerintem tetszem is neki. De akkor miért nem hív pl randira?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Aranyos velem mikor találkozunk, mosolyog nagyon, kedves. Mikor összefutunk látom rajta hogy mennyire örül hogy találkoztunk. Zavarban is van mikor beszélgetünk, tehát tuti hogy szimpi vagyok neki de sztem tetszem is neki.

De akkor miért nem hív randira?


2013. dec. 18. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Félénk, nincs tisztába az érzéseivel, nem mer. Például ez is lehet egy ok. Te is elhívhatod randira, nem? Nem muszáj randinak nevezni, csak hívd el valahova.
2013. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mert meg akar csak b aszni :D
2013. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelezz felé, hogy bejön neked!
2013. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem kap tőled visszajelzéseket, hogy szabad az út, vagy nem vagy elég egyértelmű. De az is lehet, hogy félénk. Csinálj valamit (mosolyogj rá te is, dicsérd meg, bókolj neki, érj hozzá "véletlenül"), aztán meglátod, hogyan reagál.
2013. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de jó hogy ezeket a kérdéseket minden nap felteszik
2013. dec. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!