Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik olyan férfi, aki...

Létezik olyan férfi, aki őszinte és hűséges tud maradni a párjához és közben nem irogat másoknak a közösségi oldalakon, valamint nem jár el bulikba csajozni a haverokkal? (szerintem a szorakozohelyre jaras es a nok felszedese egyutt jar)

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 22:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én megfelelek a kérdésben leírtaknak, de ez nem jelenti azt, hogy nincsenek olyan tulajdonságaim, ami miatt azt mondanád: NEM. Szóval ez még nem sokat jelent. A közösségi oldalon meg csak akkor írok valakinek (privátban), ha meg kell valami ügyet beszélni. Sosem ismerkednék ott.

Szórakozóhelyen sosem voltam és sosem megyek, mert visszataszító kívül-belül.


22/F

2013. dec. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Létezem4 nem járok bulikba és fészbúkom sincs = nálatok labdába se rúghatok. Elértem vele bármit is??? Most jobb lesz nekem??
2013. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Theodorik84 ***** válasza:
"Öröm" volt elolvasni a sok önként jelentkezőt és egyéb válaszolót. Egy ember írta csak le a "büdös valóságot". Pasiból vagyok (lassan 30 éves és boldog párkapcsolatban élő)...ha elmegyek 1 évben egyszer vagy kétszer bulizni szívesen flörtölök idegen nőkkel a játék kedvéért és ezzel a párom is tisztában van (persze ez oda-vissza működő dolog). Megsúgok neked egy titkot de ne áruljad el senkinek se: Egészséges önbizalom. A gyengébbek kedvéért a magyarázat: Tudjuk, hogy szeretjük egymást és ezt egy 5 perces-2 órás "élményért" nem kockáztatnánk mert úgyis kiderül....
2013. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

23-as, ez a te "nagy büdös" valóságod. Ha nektek így jó, akkor jó. A lényeg, hogy két hasonló értékrendű és igényű ember éljen együtt, akkor nincs probléma.

35/N

2013. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én is megfelelek a kérdésben leírt kritériumoknak.

Nem szeretem a szórakozóhelyeket, se a kocsmázást, Facebook-om (és bármely más közösségi oldalon sem vagyok jelen.

Én arra vágyom hogy találjak egy társat és én tudom hogy soha nem csalnám meg még gondolatban sem.

32F

2013. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"11es ezt kifejted, vagy elkönyvelhetlek egy senkiházinak?"


Annak könyvelsz el aminek csak szeretnél.

Te azt állítod h minden pasi egy mo**kos r*hadék, én magamból kiindulva első gondolatomat leírtam mivel fölba**ott, :) és még én vagyok a senkiházi? Okos lány lehetsz. Nem is tudom h miért írok még mindig, úgy se fogod föl h mit akarok mondani.

Üdv,

Egy senkiházi r*hadék tetű férfi, a sok körül.

(nem olvastam el egy hozzászólást sem, ha van egyezés stb. :)

2013. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!