Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők arra panaszkodnak nem...

A nők arra panaszkodnak nem lehet normális, igényes, értelmes stb. pasit találni. Én meg arra, hogy ilyen nőt nem lehet, akinek erre lenne szüksége és ő maga is olyan! Szóval, hölgyek/lányok, hol is vagytok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 10:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ha valaki nem tud egy kérdést értelmezni az inkább ne válaszoljon hülyeséget!

Ki beszélt itt sírásról???

Szerintem koma,ha te utánad csak fele annyi nő vágyódna egész életedben,mint utánam mondjuk csak az utóbbi pár hónapban,boldog ember lennél és azt mondhatnád el,király voltál.

Itt egy kérdés volt;,,hol vagytok?",ami nekem nem sírásnak tűnik.

Aktívan sportolok,edző is vagyok,ráadásul a munkám is olyan,hogy millió emberrel ismerkedek meg közben,így nem okoz gondot,mindig új embereket megismerni,mondjuk ez soha nem is volt gond.

Szerintem többszörösen több nőt ismerek,mint sokan,de ha csak 100at ismernék és abból nem tudnám azt mondani,hogy hol van legalább egy normális,már akkor is joggal kérdezhetném.De elmondom,annak jóval a többszörösét ismerem.


Véletlenül sem falusi diszkókról beszéltem!Nem is járok ilyen helyekre.Nagy általánosságban beszélek a buszpályaudvartól a moziig...

És átlagosítani sem szoktam.Ha így lenne,nem kezdenék már vagy 10 éve egy nővel sem,mert azt mondhatnám;na ez is tuti-fix olyan...


Hadicsel???Ez nagyon jó...:)Te tudhatsz valamit.


Mi a normális?Ezt lehetne azt gondolom reggelig sorolni,de néhány pl;sok csaj azt hiszi,ha 5 perc alatt megadja magát,azzal el van intézve minden,pedig nagyon nem!Egy húslevest azért tudjon már megcsinálni.Lehet Shakira is,ha éhen veszel mellette..Ne csak a műköröm amivel egy Mamutot is ki lehet végezni és az agymosásos baromságok kössék le a figyelmét,mint pl;Való Világ és társai...Sok leányzó szerintem azt sem tudja milyen országban él,mert megállt a tudomány a plázáknál...Önmagánál jobban szeresse a másikat,azt hiszem,akkor lehet jó igazán valami.Mert mostanában,ahogy észre veszem óriási gondok vannak fejben,gondolkodásban a szeretetről,kapcsolatról,hűségről,stb...

Minden a pénz körül forog,a csajok olyat keresnek,akik mellett nem lesz gondjuk..anyagilag.De ennyi,utána meg azt sem tudja kivel,hogy csalja a barátját,férjét,mert azzal nincs egy hullám hosszon,csak a kényelem o.k.

Szóval,normális ha valaki tisztában van az érzelmek jelentésével,értelmezésével,annak érzésével!!!

2013. dec. 21. 09:18
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, azt amit kérdezel: "hol van" valószínűleg valahol itt szúrja a szemem, csak nem veszem észre.

Hadicseles

2013. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!