Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk, ez igaz, hogy a ferfia...

Fiuk, ez igaz, hogy a ferfia azert beszel sokat magarol, hogy meghoditsa a not?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy ha egy fiu/ferfi meg akar hóditani egy not, akkor minel tobbet beszel magarol, olyan marketing fele, hogy minel biztosabban 'eladja' magat.

Es ilyenkor a no annyit tehet, hogy udvariasan felbaszakitja, ha beszelni akar.

Es a ferfiaknak nem az a vonzo, ha a no vegig hallgatja a monologjukat es nem szol kozbe, hanem ha o is megoszt magarol dolgokat.

Számomra ez eleg nehez, mert ugy lettem nevelve, hogy hallgassam vegig a masikat.

Igaz ez egyaltalan?


2013. dec. 20. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs igazad.
2013. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt csak a bénák csinálják, akik azt hiszik hogy a szokásos dolgok nem jönnek be a nőknek

pont azt kell csinálni, hogy a nőt kell beszéltetni, hogy érezze hogy meghallgatjuk stb. és nagyobb eredménye van

2013. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hátha minden nőt fel akartam volna szedni akinek beszéltem magamról ajaj, nem nem ez abban az esetben igaz ha az illető férfi nem ért a nőkhöz és nem tudja mit kell tenni hogy a nőnek fontos legyen és a nő maga melett akarja tudni mindig :)
2013. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én pont nem ilyen vagyok nehezen nyílok meg bárki előtt is. 20/F
2013. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezert kerdezem, mert nekem ez elegge furanak tunt. Koszi az eddigi valaszokat.
2013. dec. 20. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz! Pont ellenkezőleg, akinek kiöntöm a lelkem..megmutatom az "igazi énem" a problémáim és mindent ami engem aggaszt..azzal nem járnék, mert nem tartana "erősnek" csak egy rinya gépnek :-) Erre valók a havercsajok akiktől az ember nem akar semmit! A tetsző csajnak meg játszom a magabiztos kemény legényt :-)
2013. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!