Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi idő múlva kezd gyanússá...

Mennyi idő múlva kezd gyanússá válni Neked, hogy a neten megismert ember valójában teljesen más, mint amit állít magáról? Futottál már "kamureges"-be?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat is, hogy valaki több hónapon, vagy éven keresztül kizárólag a neten, vagy max.telefonon tartotta a kapcsolatot valakivel, aki nem volt hajlandó személyesen is találkozni, mert a másik mindig keresett valami kibúvót, hogy miért nem ér rá. Fut egy csatornán is a Catfish c.műsor, ami erről szól. Szerinted létezik, hogy valaki hosszú időn át etet másokat kamu személyiséggel?
2013. dec. 9. 11:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen van, valószínű velem is ez történt az elmúlt 2 hétben.
2013. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha futottam volna se tudnám, hogy az volt-e, ha kamureges :D
2013. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
ha "kapcsolatot" keres és az istennek nem jön össze mondjuk két hét, egy hónap után egy személyes tali, az sanszos, h vagy foglalt vagy szórakozni van fenn.
2013. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de azért ha tényleg hetek, hónapok után sem jön össze egy találkozó, akkor vagy teljesen más ember, mint akinek kiadja magát, vagy pedig családos. Legalábbis sanszos.
2013. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mindig van. Aki neten ismerkedik szinte elkerülhetetlen. Ezért szoktam a erőltetni a személyes találkát vagy esetleg a webcamot. 23/F
2013. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyen az illető akármilyen megnyerő, és szimpatikus, 1 hónapnál tovább nem halogatom a találkozót. Ha nem akar találkozni, akkor inkább hagyom az egészet...
2013. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi olyan nehéz egyeseknek a netes ismerkedésben.

Van 1-2 ordító jel, amit ha tapasztalsz, már offolod az illetőt és kész. Én még sose botlottam kamu emberbe a valós találkozásokon, mert nem vagyok olyan naiv, hogy minden sz.rt elhigyjek.

Eleve ha valaki nagyon titokzatoskodik már gyanús. Ha neten próbál ismerkedni, és véletlenül csak extrém introvertált, akkor sajnálom, de ez nem neki való módszer, inkább kuka.

Van aki 10 perc után már találkozni akar, csak telefonon, csak skype-on, csak akárhol hajlandó beszélni, kuka.

Ha nem mutat magáról képet, vagy csak gyanúsan netről lopottat, kuka. (legegyszerűbb camozni szerintem)

Ha 1-2 hétnél tovább húzza ezt a netes ismerkedést, nem akar találkozni, mikor amúgy egész nap beszéltek és jól kijöttök, kuka.

Ha látod a fb profilján, hogy van csaja/pasija, kuka. (komoly, sokan még itt is képesek elhinni az ilyen ótvar dumákat, hogy jajj épp kilép/elköltözik/válik/csakúgyfelejtette/csakviccből meg ilyen vackok. Nem, az kuka.


Szóval inkább csak használni kéne az eszedet és ennyi. Akit hosszú időn át etettek csak telefonon vagy neten, és bevette, az meg is érdemli.

2013. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a neten ismertem meg az egyik exemet, akit szinte semmivel nem lehetett rávenni a személyes találkozóra. Aztán karácsonykor elkértem a címét, mondván, hogy csomagot szeretnék neki feladni. Megadta a címet és rögtön oda mentem, mivel tőlem fél órára lakott. Felhívtam, hogy itt állok az ablak alatt, gyere le. Nem jött, azt mondta, ez így túl hirtelen történik, nincs felkészülve rá, ne haragudjak. Már akkor sejtenem kellett volna, hogy nem stimmel valami a sráccal, de hagytam magam meggyőzni (bolond módon). Rá két héttel már valóban találkoztunk, de nagyon nem azt kaptam, amire számítottam. A fényképeken, amiket küldött, egy helyes, igényes srác volt, viszont élőben iszonyúan igénytelen. Mivel addigra már éreztem iránta valamit, hiszen hónapokig beszéltünk napi szinten chaten és telefonon, nem tudtam azonnal elhagyni, de a sok idiótasága szépen lassan kiábrándított belőle. Teljesen biztos, hogy nem fecsérelnék már ennyi időt egyetlen emberre sem. Vagy személyes találkozó vagy hagyjuk egymást, én azt mondom. Aki hónapokig nem kíváncsi a másikra élőben, ott már valami hibádzik.
2013. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

hamar gyanús


évekig tudnak játszani

2013. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!


A 8-as válaszolónak külön elismerésem, hogy ilyen frankón bevállalta, hogy bizony ráfaragott, tévedett, de legalább (ha a saját kárán is)tanult belőle...


Kamuregesbe nem futottam eddig (legalábbis nem tudok róla:-), viszont olyan, számomra érthetetlen dologba igen, hogy 2-3 nagyon jó hangulatú levélváltás után nyomtalanul felszívódott az illető. Se kép, se hang, ami akkor roppant furcsa, ha kifejezetten Ő kezdeményezte az ismerkedést. Hát ez van.

2013. dec. 9. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!