Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alacsony, vézna fiúk, ti...

Alacsony, vézna fiúk, ti hogyan szereztek barátnőt ilyen pocsék testi adottságokkal?

Figyelt kérdés
Érthető, hogy ilyen testalkatú fiúkhoz a legtöbb lány egyszerűen ösztöni szinten képtelen vonzódni, de ha az embernek nincs pénze kigyúrnia magát, nőni meg már nem fog, akkor hogyan lehetne sikeres a lányoknál és egyáltalán hol vannak a személyiségre értékes, szerethető lányok manapság? Hol bújkálnak?
2013. dec. 20. 20:32
 1/10 anonim válasza:
a pénz szót keresed apukám
2013. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
sehogy plusz én még depressziós is vagyok.
2013. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Annyira sok pénz azért nem kell ahhoz, hogy javíts a testalkatodon, ne legyél vézna..
2013. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van olyan lány aki nem a külsőt nézi... És ezt a legjobb fiú barátom nem képes észrevenni, pedig ott van az orra előtt!
2013. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zakathol ***** válasza:
Kisugárzás, humor, kialakult stabil értékrend és világkép, határozottság stb... Belső értékek. Érted, amilyen lányokat te is keresel az utolsó mondatodban...
2013. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nagyon nincs pénzed gyúrni akkor zabálj mint állat, olyan nincs hogy semennyitől nem hízol. inkább kicsit dagibb fiú mint egy gelesztás.
2013. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem fogod megtalálni őket,mert nem látod a fától az erdőt.
2013. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A páwák is vékonyak mégis sorra dugják a jobbnál jobb nőket.

Én ki vagyok gyúrva, kocsim van mégsincs barátnőm mert csak a rib_ancokat vonzom. 17/F

2013. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy meg van rá nekik is a módszerük biztos.


Nekem is jelenleg tetszik egy srác ő se valami hű de magas /egymagasak vagyunk bár nálam elég nehéz alacsonyabbnak lenni/ és elég vékonyka. De felbírnám zabálni az egész gyereket.

2013. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

pont emiatt a hozzáállás és önkép miat nem találsz senki.. szánalmas, de mindegy...

amúgy meg, egyél rengeteget(de olyat ami szénhidrátban és fehérjében gazdag) és ha más nem, de Fegyencedzeni tudsz/street workout-ot is tudod csinálni a játszótéren..kb. ennyi, hajrá 16/F

2013. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!