Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan érjem el, hogy észre...

Hogyan érjem el, hogy észre vegyen az a fiú, akibe bele vagyok zúgva az évfolyamról?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az évfolyamról egy srác, csak nemtudom, hogyan érjem el, hogy észrevegyen úgy. Tudja, hogy ki vagyok meg minden. Ráírni nem akarok, mert nem vagyok a fb-n ismerkedés híve, és suliba nem is merek odamenni hozzá. HOgy érjem el, hogy esetleg ő közeledjen? PLS segítsetek, totál belevagyok zúgva !!!! 15/L

2013. dec. 20. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
dobd ki a melleid,tuti kiböki és rád startol..
2013. dec. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adj egyértelmű jeleket, szemkontaktus tartása, kacsintás, akár puszi küldés, ha nem vágja le ak meg búza
2013. dec. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szemezz vele,mosolyogj rá,köszöngess neki:)
2013. dec. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem vagy kva, gondolom nem, akkor csak nézd sokáig és mosolyogj rá, semmiképp se rakd ki a melled vagy a segged, ne riszáld magad, és ne küldj puszit, csak ha elmegy melletted, akkor sokat nézd, mosolyogj r, és ha látod, hogy ő is odanéz, akkor kicsit pirulj el :33
2013. dec. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sajnos ez tipikus szuka hozzáállás, bármit, csak ne kelljen vele szóbaállni, utána meg meglepődik, hogy nem beészlgetni akarnak vele.


telejsen mindegy mit írunk ide, még éretlen vagy egy párkapcoslathoz. ne érts félre, a 20on éves lányok nagy része is az.

2013. dec. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!