Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt másabb/visszahúzódó...

Vannak itt másabb/visszahúzódóbb/komolyabb/csendesebb lányok? Titeket hogyan lehet megközelíteni?

Figyelt kérdés

Mostanában már kételkedek abban, hogy léteznek ilyen lányok, úgy látom, hogy akik ilyenek is, inkább csak félénkek, vagy unalmasak, de nem különböznek az átlagtól.


Szóval nektek milyen hétköznapi aktivitásotok van, amiben lehet közelíteni felétek? Egyáltalán ti szoktatok kezdeményezni?



2013. dec. 21. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kezdeményezni. Munkában, iskolában, utcán vagy utazás közben lehet megismerni kb.
2013. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem nem szokásom. Közeledést meg hát... izé... nem tudom. Nem szoktam sokat beszélni. Állítólag már a szememen is lehet látni a hangulatomat... Szóval nincs szügségem rá. És mivel annyi szokás van annyi ember így csak annyit írok hogy a látszat néha csal.
2013. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
amennyi*
2013. dec. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eloszor inkabb csak ismerkedni szeretek, de nem ugy, hogy most az egesz eletemet elmondom valakinek. Inkabb randin szoktam tobbet elarulni magamrol. Eloszor eleg a koszones, mosolygas, majd ha van valami kozos tevekenyseg vagy kozos tarsasag ott el lehet beszelgetni. Ha semmi kozos hely nincs ahol tudnank talalkozni el lehet hivni egyet setalni vagy valahova, de idegeneknek tobb mint valoszinu, hogy nemet mondanek. Legalabb latasbol szeretnem ismerni az illetot, de ez szemelyfuggo.

Amugy ez a csendesseg, komolysag, visszahuzodottsag nalam valtozo. Ha rossz napom van vagy valaki nagyon megbantott akkor nagyon csendes lehetek, de ha jo kedvemben vagyok sokkal nyitottabbnak tunok es az is vagyok. Tobbet mosolygok, beszelgetek stb.

2013. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég egy kedves mosoly, az ha érdeklődik irántam az illető, és megkérdezi tőlem őszintén érdeklődve: hogy vagy? :) Mindezek kedves emberi gesztusok, melyeket szívesen fogadok és adok is egyaránt. :)
2013. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tényleg nem. :D Eddig még senki se próbált meg közeledni felém. De ha látom valakin, hogy jó ember, megbízhatok benne, akkor én is kicsit nyitottabb leszek, innét meg már ugyan az a helyzet, mint a nem csendes/visszahúzódó/komolyabb lányoknál.
2013. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én viszonylag csendesebb és visszahúzódóbb vagyok mint az átlag.

Én egyáltalán nem is szoktam kezdeményezni.


Felém a közeledés úgy működik, hogy mikor összefutunk eleinte csak rám rám köszönnek én visszaköszönök esetleg beszólnak valamit. :D Egy idő után meg elkezdenek dumálni nekem amire kénytelen vagyok váloszni, hogy ne tűnjek bunkónak. :D Aztán egy idő után meg azt veszem észre, hogy tök jól elvagyunk meg minden. Meg ahogy megismerjük egymást jobban úgy kezd eltűnni az a visszahúzódó énem.

2013. dec. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Párkapcsoalti téren sehogyse :D

Haverkodás céljából pedig szívesen beszélek olyan emberrel aki barátságos, jófej, illetve látszik hogy nem azért jött, hogy "becsajozzon"( bár ilyen nem hiszem hogy van :) ).

2013. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Intelligenciával.

Érdeklődéssel, de kicsit mégis visszafogottan.

Udvariassággal, figyelemmel.

2016. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!