Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 26 vagyok és még nem volt...

26 vagyok és még nem volt párom. Nagyon elcsesztem az életem. Ne is reménykedjek benne, hogy megtalálom a társam valaha is?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 23:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
44%

Ilyen hozzáállással nem is csodálkozom hogy nem volt és ne is reménykedj.


Ha magadat nem tudod értékelni, ne várd el mástól hogy tudjon.

2013. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
58%
Egyetértek az előző hozzászólóval, ilyen hozzáákllásal nem is fogtok találni senkit, ki bélyegez meg? azt nem kell mondani hogy te nem voltál még nővel, meg ilyeneket, ha avval kezdesz rögtön akkor jó hogy azt fogja gondolni hogy valami gáz van veld és persze hogy lekoptat, próbálkozni kell folyamatosan, meg meg kell változni, önbizalmat kell szerezni, pozitívan kell gondolkodni minden féleképp mert csak az visz előre, próbálkozz folyamatosan, ha elküld akkor elküld, semmi vesztenivalód nincs csaj van rengeted, majd összejön a következő, nem fog magától bekopogtatni az ajtón!
2013. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
És próbálkoztál már sokszor a lányoknál kérdező? Én nálam több probléma is volt, amiért nem alakult ki párkapcsolat az életemben. Először is nagyon picike volt az önbizalmam, meg féltem a fiúktól. De a legfőbb oka, hogy alapból jól éreztem magam egyedül. Aztán most 22 évesen eldöntöttem, hogy adok egy esélyt a párkapcsolatoknak is. Nem volt könnyű, de nagy nehezen összejött egy randi egy sráccal, aki elég szimpatikus, viszont elég határozottnak tűnők neki, így nem tudja, hogy még sose volt párkapcsolatom. Szerintem a legfőbb probléma az, hogy kevesebbnek érzitek magatokat attól, hogy nem volt még kapcsolatotok, és hogy majd a másik lenéz titeket. Én viszont eldöntöttem magamban, hogy akármit fog szólni a másik, én attól még jó embernek tartom magam, és ha neki nem kellek így, akkor nem is való hozzám:) Szóval ne feszengj ezen a témán, kezeld lazán. Gondolj bele, hogy sok olyan ember van, aki még nálad is hátrányosabb helyzetben van. Például aki mozgássérült. Nekik aztán tényleg nehéz ismerkedni. Szóval nem olyan vészes a helyzeted, mint hinnéd. 22L
2013. dec. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

23-es:


de király, h csaj is ír ilyet. de szívesen megismernélek, nincs kedved kicsit levelezgetni kedves 22L? :)

csak barátilag gondoltam, mielőtt azt hinnéd, h...

nekem se volt még sok nő az életemben, de nálam érthetőbb, mint bármelyik csajnál. :)

2013. dec. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!