Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy legyek a fiú közelében...

Hogy legyek a fiú közelében minél többet ha nagyon elfoglalt?

Figyelt kérdés

Szeretnék jobban összebarátkozni egy sráccal mert nagyon szimpatikus nekem. Végülis már barátok vagyunk, de csak ritkán, kb heti egyszer szoktunk beszélgetni sajnos. Nagyon elfogalt, kevés a szabadideje. De ha van ideje akkor mindig keres emgem. Szeretnék jobban résztvenni az életében, szeretném ha kialakulna köztünk egy bizalmi-jóbaráti viszony, csak nem tudom hogy hogy. Ha tanul, nyilván nem zavarom. Edzésére nem kísérhetem el. Max a meccseire elmehetnék, de nem hívott még, magamtól meg nem szeretném megkérdezni hogy elmehetek-e, mert még talán félreértené a dolgot.


Jelenleg csak barátkozni szeretnék és minél több időt eltölteni vele, aztán majd ha úgy alakul a későbbiekben, akkor lehetne több is. De az maradjon a jövő titka.


Nem akarom hogy félreértse vagy azt higgye hogy nyomulok rá. Mert a szándékom ugyebár baráti jellegű lenne. Szerintetek mit kellene tennem?


2013. nov. 15. 20:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!