Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Miért féltek ti...

Lányok! Miért féltek ti kezdeményezni? Mi van, ha életetek párját mulasztjátok el, mert nem mertetek lépni?

Figyelt kérdés

Kivívtátok az egyenjogúságot!


Kor jöhet.


2013. dec. 22. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
nem félnek. csak nálad
2013. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1: :) Beszóltál, látom, erős vagy! :)
2013. dec. 22. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:
én merek.. :)
2013. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És te miért nem menstruálsz vagy szülsz gyermeket?
2013. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kezdeményeztem. Nekem ez nem gond, nem úgy, mint sok pasinak, akinek könnyebb a lányokat macerálni a kezdeményezés miatt, minthogy odamenjenek ők maguk.
2013. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Életem párja nem fél nálam kezdeményezni, szóval nem félek, h elszalasztom.:-) A női egyenjogúság fogalmának pedig nézz utána, mert kevered a nemi szerepekkel!
2013. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam pontos, valóban 6-os. De értened kell, hogyan is értem!
2013. dec. 22. 14:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha egyenlő felek vagyunk a párommal, akkor teljesen mindegy ki kezdeményezz. Kezdeményezni akkor nem szoktam, ha nem tudom hányadán állok az illetővel.
2013. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert ha latnak egy fiut akinem mer kezdemenyezni, akkor megsem lehet eletuk parja, mert a lanyok nem szeretik a tutyimutyi fiucskakat..


egy parkapcsolat ugy alakul ki, hogy a ferfi jelentkezik a nonel, a no meg eldonti, hogy akarja e... erre van specializalodva mindket nem... ha egy fiunal jelentkezik egy csaj, akkor nagyon otvarnak kell lennie, hogy a fiu elutasitsa... hiszen a ferfi nem nem szokott hozza ahhoz, hogy dontenie kell, csak ahhoz, hogy meg alassza kihez megy oda...

vagyis ha a lanyok kezdemenyeznek, akklr a ferfiak elvesztik azt a csoppnyi beleszolast is, ami megadatott nekik


amelyik fiu elvarja, hogy a lany odamenjen hozza, azt kitagadom a nemembol!:D


20F

2013. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!