Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valakit megakarok ismerni,...

Ha valakit megakarok ismerni, de félek a visszautasítástol, akot nyugodjak bele h félénk vagyok, és ugyis a fiunak kell kezdeményeznie és ennyi?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

NEM!


Nincs rá szabály, ezzel csak a könnyebbik végét fogod meg. Hidd el, sokan vannak (vagyunk) ezzel így. Nyugodtan lehetsz te is kezdeményező vele!


Egyáltalán nem >kell a fiúnak kezdeményeznie<, ez csak egy régimódi butaság amit néhány büszke nő hangoztat. Persze koppanhatsz, nem arról van szó... de ha ezért elszalasztod, lehet, hogy életed párját szalasztod el. És jusson eszedbe, hogy amikor Ő kezdeményez, Ő is ugyan azt vállalja, amit te vállalsz, amikor kezdeményezel: koppanhatsz. Ő is koppanhat.


Arra próbálok rávilágítani, hogy semmivel sem másabb neked kezdeményezni, mint neki. Ugyan az.


Lehet, hogy Ő is visszahúzódóbb, vagy olyan mint én: gyáva a lányokkal. Ha tetszik, nyugodtan beszélgethetsz vele. Abban még semmi nincs. Nem kell egyből a nyakába ugrani.

2013. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ebben teljes mértékben egyetértek! és tudom h egyszerubb ebbe abba beleringatni magam,amit kiirtam,de egyszeruen nem merek,és ez nagyon bánt,nem tehetek rola,egyszer már kezdeményeztem,és visszautasítottak,nem hiszem h tudnák mégyegyszer olyan bátor lenni,foleg h akkoris ettol féltem,és bekovetkezett
2013. dec. 22. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Értelek, de hidd el, hogy egy fiú is ugyan ezt vállalja. És mi van, ha elutasít? Akkor legalább tudod. De ha meg sem próbálod, BIZTOSAN nem lesz semmi, ha csak nem VÉLETLENÜL kölcsönös. De gyakran csak akkor indul be valami, ha az egyik fél nyit a másik felé. Lehet, hogy nem is jössz be neki, nem is tekint rád úgy, DE felkelted a figyelmét és aztán úgy kezd rád gondolni és lesz valami. Ne add fel olyan könnyen szerintem. Én is kicsit hasonló helyzetben vagyok, csak a másik oldalon... gyűjtöm a bátorságot, hogy kezdeményezzek egy lánynál.
2013. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem! Ne nyugodj bele, mert ez esetben nem félénk vagy hanem KÖZÖMBÖS! Ha valaki nagyon megfog és úgy érzed, hogy az isten is neked teremtette akkor akármilyen félénk vagy kezdeményezel, mert félsz hogy "elveszíted" hogy elszalasztod életed nagy szerelmét! Ha mindegy hogy nem lesz semmi akkor te bizony nem érzel semmit és várod a köv jelentkezőt! Nem félénk vagy csak még nem voltál igazán szerelmes...de úgy isten igazából....
2013. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat,de az utolsot kicsit nem értem,kihagytam azt h egyszer ráírtam facebookon,meg eloben si beszeltunk egyszer,én szeretném ot jobban megisemrni és vele lenni,de nem merem neki elmondani h mi a szitu,mellesleg mindig más csaj log a nyakába
2013. dec. 22. 20:24
 6/8 A kérdező kommentje:
persze csak hulyeségbol,nem váltogatja a csajait :)
2013. dec. 22. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Mennyi nyomorék lúzer van itt! Még szép hogy a fiúnak kell kezdeményeznie! A lúzerek várják csak a sült galambot és biztatják a csajokat hogy nyomuljanak.

Alapkövetelmény, hogy legyen meg a kölcsönös szimpátia, tetszés. Ha a fiú van olyan intelligens, akkor tud mit kezdeni a helyzettel! Ha meg egy csaj kezd el nyomulni, akkor csak egy ócska k***rva!

2014. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mire alapozod ezt a "bölcsességet". ó kedves előző? Miért k*rv@, ha Ő kezdeményez? Egyáltalán nem az. Szerintem csak a túlzott önbizalommal ellátott egómajmok gondolják így. :)
2014. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!