Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez most mi? Direkt kisertenek...

Ez most mi? Direkt kisertenek engem az ilyen dolgok?

Figyelt kérdés
van egy fiu a suliban aki.mar ev epejetol.tetszik de meg spha nm beszeltem vele. az utobbi napokban legalabb 5x lattam...pedig el akaertam felejteni hisz ugy sincs eselyem. o eleg meno a suliban. en meg csak golya vagyok itt. es nm tudom mit tehetnek hogy felfigyeljen ram. jott a vakacio es remenykedtem h most kicsit mas fele terelem a gondolataim de erre ok a csapatjukkal epp a falunkba jonnek es egesz nap latom oket jatszani. hogy lehet ez? es mar biztos h h nm szerencse. ha megis gyakran szembeneztemm vele. tetszhetek neki?

2013. dec. 22. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
híííazért írni meg kéne tanulni...
2013. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem direkt.

TetszHETSZ neki, ki tudja.

2013. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem direkt. Br afelelét nm rtettm annak amit írtl, mgpróblok értlmset mondnnnnni.

Na, ha már az év epéjétől tetszik, az elég ígéretes. Ha sokszor szembenézel vele, az meg főleg. Mindenesetre jobb mintha háttal állnátok egymásnak. Úgy kisebb az esélye, hogy összejön. Még az is lehet, hogy tetszel neki, ha ő is gyakran szembenéz veled. Legközelebb meredten nézz szembe vele, és közben mosolyoghatsz is. Mindenképpen szembe vele!!! Ez nagyon fontos. És még valami! Soha eszedbe se jusson írásban a tudtára adni, hogy vonzódsz hozzá! SOHA! Azt fogja hinni, hogy szórakozol vele. Egyébként, honnan tudjuk ennyiből, hogy tetszel-e neki?

2013. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!