Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ezek nagyon gáz dolgok?...

Fiúk! Ezek nagyon gáz dolgok? Sosem lesz így barátom?

Figyelt kérdés

A barátaimmal beszéltük, hogy szerintem én abszolút nem vagyok a tipikus barátnő fajta, és tuti vénlány leszek. Ők mélységesen nem értettek egyet, sőt, szerintük jó eséllyel imponálhat a személyiségem, de én azért nem vagyok ebben biztos. Nem a külsőségek miatt, sokkal inkább benső dolgok.


- Csak fiú barátaim vannak, a lányokkal nem találom meg a közös nevezőt, nem igazán szeretek velük lenni. Szeretem a pörgést, ha mindig van mit csinálni, szeretek emberek között lenni, beszélgetni, nevetni. Elég extrovertált ember vagyok.


- Imádom a rock zenét, koncerteket(nem látszik meg a külsőmön), ugyanakkor diszkóba is szeretek járni. Könyvekben leginkább a krimiket, thrillereket szeretem, filmekben is.


- Szeretem a fiús számítógépes játékokat (gta, call of duty, medal of honor, counter strike). Persze azért nem viszem túlzásba, nem ülök egész nap a gép előtt, és nem mondok le programokat, azért, hogy játsszak)


- Az autók is érdekelnek, sokáig el tudok beszélgetni róluk, hallgatni a srácok beszélgetését. Sokáig tudok nézni egy szép autót, sőt akár motrot is. Viszont érdekelnek a lányos dolgok is, ruhák, divat, stb.


- Nem hinném, hogy nagy dolog, de azért leírom: cigizem, bulikban szoktam alkoholt fogyasztani (nem részegségig, egy-két pohár, amitől nevetős kedvem lesz, de ennyi), illetve káromkodni is szoktam ( nem minden második szavam szitokszó, durva nem mondok)


- Vannak céljaim, ambíciózus és határozott vagyok, amit akarok, azért küzdök. Tudom, mit szeretnék kezdeni az életemmel, legalábbis karrier szempontjából. Megvan az álommunkám, amiért teszek is, alig várom, hogy befejezzem az iskolát, és elhelyezkedjek. Annak örülnék, ha minél többet kellene dolgoznom, napi akár tizenórákat is. Egy-egy elmaradt program nem okozna lelkiismeret-furdalást, viszont hogy a kapcsolataim rovására is mehetne, így azért igyekszem időt szakítani a szeretteimre is. Amúgy nagyon tudok szeretni és ragaszkodni, álmodozni órákig, romantikus lélek vagyok.


- Kissé makacs vagyok, nem érdekel más véleménye, amit végig akarok csinálni, azt végig csinálom, nem számít, hogy mások próbálnak lebeszélni róla. Ami nem érdekel, azzal viszont nem foglalkozom, még ha mások próbálnak is rávenni, mert mondjuk "társadalmi elvárás", nem vagyok befolyásolható. Ha viszont valamit rosszul csinálok, rájövök, hogy értelmetlen volt vagy hülyeség, rossz dolog, legalább nem kezdem el másnak felróni a dolgot, elismerem, hogy az én hibám volt, tanulok belőle.


- Talán egy kissé türelmetlen vagyok, de nem hisztizem, nyilvánosan nem mutatom ezt ki.


Ezen kívül persze van még csomó tulajdonságom, jó is rossz is, de ezek a legfőbb jellemvonásaim. Tudom, nem a legjobb tulajdonságok, de nem tudok mit tenni, ez vagyok én. Külsőleg semmi extra, habár a személyiségem talán kissé fiús (egyébként úgy érzem néha, kettő személyiségem van, az egyik fiús, a másik lányos), külsőleg nem öltözködöm fiúsan. Próbálom keverni a nőies és vagány darabokat.


Nagyon reménytelen a helyzet? :D Köszi!


21l


2013. szept. 29. 16:54
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
49%
Részben jól látod, például nekem nem kellenél.
2013. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
49%
Nekem se kellenél.
2013. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:

előző barátnőm nagyon hasonlított rád a leírtak alapján.


Nincs ezzel gáz csak a célközönséget találd meg

2013. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
szerintem nem reménytelen a helyzet, nekem így leírás alapján bejössz :)
2013. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, én itt helyben feleségül vennélek :D Közös téma lenne az biztos :D
2013. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nem kéne olyan lány, aki cigizik és káromkodik.
2013. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
Egy ideig lehet jól érezném magam egy ilyen lánnyal, de igazán hosszú távon nem tudom hogy sikerülne-e együtt maradni vele. De biztosan kipróbálnám. 22/f.
2013. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
Azt kell mondanom kevés ilyen ember van, aki így tud véleményt alkotni magáról szerintem biztos bejössz valakinek ezt garantálom nekem csak a cigi ami nem tetszik és most ezzel nem egy komment háborút szeretnék indítani csak ezt embere válogatja alapjába véve egy normális nő vagy :D
2013. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem reménytelen a helyzeted..

Biztos hogy megfogod találni a hozzád illő fiút!! :)

Engem megfogtál a leírtak kb. nagy részével :p

2013. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:

Ha nem cigiznél és a sok buli helyett ink velem lennél kellenél. Igy nem.(nem szeretem a tömeget sea bulikat)

19F

2013. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!