Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért vagytok sokan...

Fiúk! Miért vagytok sokan előítéletesek a tehetős lányokkal szemben?

Figyelt kérdés
Nem általánosítok, csak a tapasztalataim alapján írok és kérdezek. Észrevettem, hogy félnek tőlem a velem egykorú fiúk. Akik mernek kezdeményezni, mind legalább 28 felett vannak és 50-ig. Ami azt illeti, valóban néha jobban kijövök az idősebb férfiakkal, de nem utasítanám el a saját korosztályom közeledését sem. Több barátnőm azt mondta, hogy a fiúk, akikkel beszélgettem, vagy próbáltam ismerkedni, folyton azt mondták neki, hogy biztosan nagyon gazdag vagyok és nem is éri meg nálam próbálkozni. Tény, hogy jóval az átlag fölött élek és él a családom, de szolidak vagyunk. Miért számít "rossz erénynek" a jó anyagi helyzet? Miért tántorít el sokakat? Tudom, hogy egy pasinak kell az, hogy ő legyen a "nadrághordó", de ez manapság még mindig ennyit számít?

2013. dec. 23. 18:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Mert akkor már van egy szintigényed amit se én se az átlagos pasik nem tudnának megadni.

NA EZÉRT!

2013. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
- Drágám kivettem néhány 10est, mert a lányokkal megyünk sütizni, ugye ok?
2013. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert az átlagemberekben él egy olyan kép, ami szerint a gazdag emberek nagyon válogatósak és nem szívesen vegyülnek a kevésbé tehetős emberekkel és ezért nem is érdemes időt ölni egy ilyen lánnyal/emberrel történő ismerkedésre, mert úgysem fog megfelelni.
2013. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Milyen szép mese az amikor a gazdag lány beleszeret a szegény fiúba,és boldogon élnek szegénységben.

Milyen szép MESE!!!!!

2013. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Ami neked szolid aznap, az másnak két havi komplett fizu.

És az is biztos, hogy hosszú távon gond lesz ha te tartod e la férjedet, mert nem olyan tehetős mint te.

Lehet ezzel vitatkozni, de a vagy nagyon átlagos szinten élsz, és bőven a szolid alatt miközben ülsz a pénzeden, vagy te fogod venni a közös lakást, a kocsit ,stb...


Ezt látják előre.

Arról nem is beszélve, hogy nincsen képük odaállítani egy 500 forintos rózsával, miközben a ruházatod többe kerül mint a havi fizuja.

2013. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
100%
Mert ez úgy néz ki, ha veszekedés van: " Húzz el innen, mert te csak a gatyádat hoztad ide" - a legtöbb helyzetbe.
2013. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

5. válaszoló:

Azért annyit nem költök el egy nap. :)

2013. dec. 23. 18:50
 8/33 anonim ***** válasza:

De a lényeget érted nem?

Dowd tökéletesen leírta.

2013. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.

Van egy remek játékom neked, biztosíthatlak nagyon tanulságos lesz, és megígérem, hogy hallatlan nagy tapasztalat is.


Fogj 150 forintot elsején. Ennyi a kereted, többet nem költhetsz.

Majd ebből: tankold meg a kocsid, szüleidnek fizesd ki a rezsi rád eső részét (számoljátok ki), csak azt edd amit ebből megveszel, (anyu nem főzhet neked, csak magadnak amit vásároltál), és köv. elsejéig húzd ki belőle.

Ha ez sikerül, akkor szólok: van aki ennek a feléből csinálja ezt gyerekkel.

Ez a "szolíd" pénzügyi háttere.

A következő elsején MINDEN kérdésedre választ kapsz. Ha hó közepén fogyna el, akkor pedig vonj tanulságot: Emberek ennél jóval kevesebből oldják meg. A szegény srác is.

2013. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
150 ezret értsd. (elírtam bocs)
2013. dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!