Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nőknek valóban bejönnek a...

A nőknek valóban bejönnek a kövér pasik?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Valamelyiknek igen, valamelyiknek nem...
2013. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
valakinek igen, valakinek nem.
2013. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tény hogy sokan a macis kategóriát már lekövérezik. De tudtommal a kövér pasik nem jönnek be egy nő ismerősömnek , se nekem. Azért tisztázzuk már, hogy kérdező neked kb mit jelent a kövér?
2013. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Mit jelent nálad a kövér? 170 cm / 250 kilós pasi aki lefolyik a padról két oldalt nem jön be. Barátom kb. 100 kiló, de magas is, van rajta felesleg, de azért nem nevezném kövérnek, ő bejön.
2013. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
csak a kövér és ronda nőknek
2013. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

A pasim 185 cm magas és durván 130 kg lehet, van pocakja is rendesen, meg úgy azért szépen husika. Imádom.

Én 170 cm magas vagyok és alig 60 kg, szóval kövérnek nem mondanám magam és amennyi bókot kapok azok alapján ronda sem vagyok.

2013. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ki számít kövérnek? mert van túlsúlyos, meg kövér is. én személy szerint csak túlsúlyos vagyok kicsit 200cm/105-kg. de sokat sportolok. szerintem bejönnek as nőknek, ha nem csak a külsőt nézzük. De kinek mi
2013. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ, számodra mi a kövér. Van aki a kövér kategóriát is molettnek nevezi, és fordítva. Azon kívül, igen, van egy bizonyos réteg aki nem kifogásolja a kövér férfiak testsúlyát. De ezt akkor sem lehet így kijelenteni, hogy: "Igen, a nőknek márpedig valóban bejönnek a kövér pasik" Nekem pl a nagy, barna szemű férfiak a gyengéim, míg másokat a kék szem fog meg. Nem lehet általánosítani semmivel és senkivel kapcslatban sem.
2013. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ ki mit nevez kövérnek. Valaki már azt is le kövérezi akinek nagy a hasa, de igazából szerintem az a kövér akinek már oldalán is lóg a háj, már elnézést kérek.

Az én barátom sem sovány elég nagy darab jó annyira nem látszik rajta inkább csak ha meztelen sok háj van rajta de azért izom is van, tehát a lábai olyanok mintha ki lenne gyúrva. Én tudom a barátomról hogy benne egy álompasi bújt el, mert kedves, jószíve van, udvarias, tisztel mindenkit, és hihetetlenül szeretetre méltó. Nagyon megszerettem őt, szerintem egy igazi férfi, mert nem az a nyálas betoji gyerek.

Külsőre van rajta felesleg, hát ez van, szeret enni, de már egyre kevesebbet eszik, nem mondom neki hogy fogyjon le mert én nem tartom őt kövérnek jó inkább csak az egészsége miatt nem tartom vissza, de jó erőnlétben van az is igaz.

Nehezen ismerkedett a lányok sorban lenézték a külseje miatt, meg alacsony is. De amikor megismertük egymást már másképp látta a világot mert úgy érezte én elfogadom őt. Ami így igaz, nem a külső a fontos. Sokan irigykednek a barátomra mert ritka manapság sajnos hogy egy érzelmes pasinak aki külsőre nem a lányok kedvence mégis olyan lánnyal jár akiről sokan álmodoznak. De én is sokat csalódtam már a pasikban ezért is adtam lejjebb az igényeimet mert tudom hogy ki az őszinte, becsületes ember és ki a bunkó, persze vannak kivételek is. Egy másik kövér srácot is ismertem az olyan bunkó volt hogy az valami hihetetlen.

De a barátom más. 110 kiló körül van 170 cm magas. De sokan szeretik, mert kedves, szüleimnél is egyből bevágódott pedig apám nehéz eset féltem is tőle hogy elkergeti de meglepetésemre nem. Ha ő megkedvel valakit akkor már tudom hogy egy jó embert találtam magamnak mert eddig 5 barátom volt életemben 22 éves létemre és azok közt a mostani barátom kivételével csak a 3. barátomat fogadta el akit 17 évesen ismertem meg igaz nehezen fogadta e a családba, de befogadta, viszont ott más dolog végett volt a szakítás. Nem csalódtunk benne csak voltak dolgok ami végett szakítanunk kellett.

A jelenlegi barátomat fogadták be a legkönnyebben. A barátnőim picikét lenézték hogy hogyan lehetek együtt egy hájas pasival, de elfogadták mert velük is kedves, volt ők adtak neki egy esélyt és nem bánták meg, mindig szívesen látják őt is amikor engem elhívnak valahová, sőt volt amikor egyik barátnőm eljárkált hozzá a munkahelyére meglátogatni mert közel lakott hozzá.

Befogadta őt mindenki és ennek örülök, mert nem néznek le minket, és így nyugodtabbak vagyunk sokkal.

Itt a környékünkön sokan lenézik a kövéreket sajnos, van 1-2 kövér barátnőm ők sem találnak párt maguknak srácokból szintén, de az tény hogy sokkal szebb lenne a világ ha mindenkinek tudnának az emberek esélyt adni.

2013. dec. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!