Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha érzitek hogy vmi kulonleges...

Ha érzitek hogy vmi kulonleges kezd kialakulni es ez kolcsonos ti meddig folytatjatok a játszmát?

Figyelt kérdés
Csütortokon talalkoztunk,masnap foztem neki, de elment egy hetre azota folyton beszelunk, magamra se ismerek hogy irok egyaltalan nyalasan, de ez most mas... ma bevalottuk egymasnak hogy hianyzik a masik :) lehet szerelem, de tudom mienek a jó nök nagyon élik a játszadozast es nem tudom mennyire engedjem el magam, szerintem még kellene fuzogetni 20/F

2013. dec. 24. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem játszmázok már a legelején sem.
2013. dec. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ameddig az egyik be nem írja, hogy "gg".
2013. dec. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
+2honapja ert veget 3eves kapcsolata, siman lehet hogy jott egy josrac es csak azert jovok be ennyire neki mert szemelyisegem sokkal jobb mint az exenek es nem akarok belebukni...
2013. dec. 24. 00:57
 4/4 anonim ***** válasza:
hát "fuzogessed" csak
2013. dec. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!