Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mar rairtam vagy 10 15 lanyra...

Mar rairtam vagy 10 15 lanyra ismerkedés céljából a love.hu-n de mindegyik valasz nélkül azonnal elutasít. Ez teljesen normális?

Figyelt kérdés
Semmi extrát nem irtam csak hogy szeretnék ismerkedni stb. stb.
2013. dec. 27. 01:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Igen, az.
2013. dec. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy jó pasi. Ha az lennél, akkor az is rád írna, akinek már van párja
2013. dec. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Mégis mit vártál?
2013. dec. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
hat kb. annyit hogy egy társkereső oldalon lehet ismerkedni nem csak auto ignore-on leszek.
2013. dec. 27. 01:18
 5/28 anonim ***** válasza:
Akkor csináld azt, amit én is csinálok, ne ismerkedj az interneten.
2013. dec. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ha 10/10-es pasi vagy akkor neked írnak a csajok. Átlagos pasiként örülhetsz, ha vetnek egy csontot az átlag alatti 3/10-es kövér csajok persze az is csak nagy fáradtság után.
2013. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
én azt vettem észre az említett oldalon,hogy a jó csajok,sokkal hamarabb visszaírnak,a rondák,a bálnák meg beképzeltek azt hiszik ők a királylányok.....
2013. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
A rohadt élet akkor erről ennyit. azt hittem nem csak a külső szamit.
2013. dec. 27. 01:21
 9/28 anonim ***** válasza:
Kib*szott bálnák, bálnák mindenfelé?
2013. dec. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Na várj... múltkor felmentem a love.hu-ra, és szerettem volna nézelődni, tájékozódni, erre vagy húszan rámírtak. meg sem néztem, hogy kik, mert először is szerettem volna szétnézni az oldalon, de egyszerűen nem tudtam kikapcsolni a csetfunkciót!

Ezzel csak arra szeretnék utalni, hogy a love.hu-n pont nem kéne messzemenő következtetéseket levonni, mert ha csak a leveleimet megnézni lépek be, akkor is jönnek a csetes felkérések, pedig se időm, se kedvem csetelni!

Nem kell magadra venni, ha valakivel meg akarsz ismerkedni, inkább levelet írj neki - vagy eleve csetoldalon ismerkedj. Vagy legyél türelmesebb, próbálkozz tovább.

2013. dec. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!