Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mar rairtam vagy 10 15 lanyra...

Mar rairtam vagy 10 15 lanyra ismerkedés céljából a love.hu-n de mindegyik valasz nélkül azonnal elutasít. Ez teljesen normális?

Figyelt kérdés
Semmi extrát nem irtam csak hogy szeretnék ismerkedni stb. stb.
2013. dec. 27. 01:16
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
hat erről ennyit,tenyleg igaz itt is hogy csak azoknak irnak vissza akik jol neznek ki. semmi esely lehet akkor bevállalok egy bálnát.
2013. dec. 27. 01:42
 12/28 anonim ***** válasza:
De hiszen azok veszélyeztetettek.
2013. dec. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nem baj akkor tilosban halaszok, feltünes nelkül. szal balnak irjatok.
2013. dec. 27. 01:51
 14/28 anonim ***** válasza:

persze hogy tiltják az ilyen sablon sz-ar dumákat.

süt róla az ácsingózás.

a legegyszerűbb nyitás ha mondjuk megdicsérsz valami konkrét dolgot a képén aztán meg kritizálsz valamit rajta pofátlanul.

mindezt 1 mondaton belül.

azt meg folyamatosan éreztetned kell,hogy te válogatsz,nem te árulod magad,nem vagy rászorulva.

2013. dec. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Joh ezt kiprobalom es megirom majd bejött e.
2013. dec. 27. 02:31
 16/28 anonim ***** válasza:

Tényleg katasztrofális ez az egész, ahogyan viselkednek. Ez sajnos egy általános jelenség ezeken az oldalakon, erről persze nyilván nem az internet tehet.

Amiket most leírok, azok nemcsak a love.hu-n történtek meg. Volt olyan, aki kiírta az adatlapjára, hogy mindenkinek válaszol(!), kíváncsiságból írtam is neki, aztán meg persze, hogy nem válaszolt! Aztán olyan is előfordult, hogy írtam valakinek egy konkrét reagálást, mert valami felidegesített az adatlapján, amit írt. Nem írt vissza ő sem.

Ugyan elismerem, hogy a képeknek, kinézetnek döntő jelentősége van, akár interneten, akár azon kívül, de azt meg külön nem értem éppen emiatt, hogy miért nem írnak vissza azok, akik nem is látnak rólam képet? Miért nem kérnek? Mert nincsen fent rólam mindenhol kép. Ilyen esetekben már nem lehet azt mondani, hogy valószínűleg nem tetszek nekik kinézetre. Szóval, nagyon különös dolgok vannak itt, az biztos!

2013. dec. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Hozzá kell még tenni, hogy ha fizetős a levélküldés is, és nem adunk meg elérhetőséget, akkor érthető, hogy nem válaszolnak. Ezzel is rákényszerítik az embereket sok társkereső oldalon, főleg a férfiakat, hogy fizessenek az oldalhasználatért, mert ugye, általában mi írjuk a leveleket a lányoknak, nőknek.
2013. dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Olvastam itt a hozzászólásokat...

9:17-es én saját tapasztalatból tudom,hogy kép nélküli embernek pl azért nem írok vissza,mert ez egy társkereső oldal (mindegy melyikről is van szó) és ha én már vagyok olyan feer és egyenes,hogy rakok felmagamról akkor ő is tiszteljen meg engem és másokat is ezzel...nem fogok képet kéregetni és egy fantommal írogatni,hisz én vállaltam az arcom tehát ő is....és ugye bár nyilván te is annak írsz inkább akinek tetszik a képe...nem pedig egy kép nélkülinek...Kérdező tényleg inkább levelet írj...chaten mi lányok nem igazán szeretünk beszélgetni..szerintem.

2013. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nos kiprobaltam ezt a tolakado kritizaló taktikát, mit ne mondjak ez se jött be.
2013. dec. 27. 12:20
 20/28 anonim ***** válasza:
Kérdező mint lány mondom neked,hogy kár volt kipróbálni,mert nem nyerő ha valaki kritizál ismerkedés címen....Neked se jönne be...
2013. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!