Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mar rairtam vagy 10 15 lanyra...

Mar rairtam vagy 10 15 lanyra ismerkedés céljából a love.hu-n de mindegyik valasz nélkül azonnal elutasít. Ez teljesen normális?

Figyelt kérdés
Semmi extrát nem irtam csak hogy szeretnék ismerkedni stb. stb.
2013. dec. 27. 01:16
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Egyébként meg olyan szolid normális lányok nincsenek is fent akikre én ráirhatnék. van két kategória a "bálna" meg a nagyon pozolos k**rvás. hát köszi szépen, rá is irtam párra ha apád ezt látná ...
2013. dec. 27. 13:16
 22/28 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással nem csoda,hogy nem válaszolnak...biztosan vannak szolidabbak is csak körül kell nézni jobban.:) Bár én nem hiszek a netes dolgokban.
2013. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nah meg senki meg sem nezi az adatlapomat, mégcsak rá sem kattint ...
2013. dec. 27. 14:21
 24/28 anonim ***** válasza:
Most olyasmi történik, hogy az a néhány kivétel (nő), aki a legtöbb embernek visszaír, próbál téged megnyugtatni rossz kifogásokkal, hogy vajon miért nem írnak vissza neked.
2013. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom hogyan ismerkedjek meg bárkivel is aki magyar ha külföldön élek és teljesen esélytelen lenne, meg nem is akarok külföldi bnőt.
2013. dec. 27. 14:32
 26/28 anonim ***** válasza:
Az úgy nehéz dió,mert a távkapcsolatoknak jövője nem igen van....
2013. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

hat igen erről ennyit.


foreveralone.com

2013. dec. 27. 15:05
 28/28 anonim ***** válasza:

Ha valaki válaszol, és képet kér, akkor küldök neki, és hogyha ezután már nem ír vissza, akkor arról sem én tehetek! Tehát csak képet kellene kérni.

De hát értem én, hiszen a lányok jellemzően sok levelet kapnak, és nyilvánvalóan nem egy kép nélkülivel fognak levelezni, ha ír nekik egy rakás olyan, akikről van kép, és még esetleg jóképűeknek is találják őket. Ez mondjuk logikus ebből a szempontból nézve.

Ja, igen, még az a nagy "kedvencem", amikor valaki ilyen témáról való beszélgetésnél oda lyukad ki, hogy "nem hisz az internetes ismerkedésben". Már szinte vártam, hogy mikor írja ezt valaki. Hát, erre már tényleg nem lehet mit mondani! Éppen manapság merészeli valaki ezt írni, amikor a net már annyira meghatározó része lett az életünknek? Amikor valaki, mert már nem tud mit írni, azt írja, hogy "ne az interneten próbálkozz", attól már tényleg kinyílik a bicska az embernek a zsebében! A Napnál is világosabb, hogy miért próbálkozik valaki a neten: nyilvánvalóan azért, mert máshol nincsen erre lehetősége! (de ezek szerint lehet, hogy egyeseknek mégsem ilyen világos a dolog) Akik ilyeneket írnak, azok hajlamosak az emberi gyarlóságot, felszínességet a technikára hárítani, mintha az tehetne róla! Hát nem, nem az internet tehet arról, hogy nem válaszolnak, meg hogy eltűnnek levelezés közben, mint a kámfor! Az itt a nagy baj, hogy az ismerkedés az egy kétoldalú folyamat, és ezek ellen már a technika sem tud segíteni. Ez egy eszköz, amellyel élni lehet, ha mind a két fél úgy akarja. De ha az egyik nem, akkor már sajnos bukik a dolog, - és erről nem a net tehet, nagyon nem! Ha minden jól megy a neten, akkor elég hamar meg lehetne oldani a találkozást, hiszen ez lenne az egésznek a célja. Én rajtam nem múlt volna, hiszen mindegyik lánnyal, nővel szívesen találkoztam volna, akiknek levelet írtam, hiszen ez kéne, hogy legyen az egésznek a célja! De nem, ahelyett, hogy esélyt adnának, inkább kiforgatják a dolgokat, és ráhárítják a felelősséget az élettelen technikára, amely pedig csak segíteni szeretne az embereknek abban, hogy egymásra találjanak. A lányok, nők valahogy mindig úgy variálják meg a dolgokat, hogy ne kelljen ismerkedniük, mindent meg tudnak magyarázni.

2013. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!