Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó pasik! Mennyire fontos...

Jó pasik! Mennyire fontos nektek a lány külseje, ha komolyan ismerkedtek? Egyáltalán oda mennétek ismerkedni olyan lányhoz, aki nem kifejezetten jó nő?

Figyelt kérdés

Az ápoltságon felül, mert az fontos persze és a végletektől eltekintve (nagyon kövér, nagyon vékony.) Szóval meggátolna titeket a lány külseje, hogy párkapcsolatot alakítsatok ki vele? Mert mondjuk kicsit átlagos, nem néz ki annyira jól, vagy nagyon nem tetszik valami rajta. Zavarna?

Azt is írjátok oda hány évesek vagytok. Köszi!



2013. dec. 27. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérem tisztelettel, én azon kevés srácok közé tartozom, akiknek nagy mértékben másodlagos , tán harmadlagos a külső. Ergó nem zavarna. Első ízben az egyéniség tud megragadni.
2013. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Amúgy fiúk nyilván nem arra gondoltam, hogy odamennétek-e olyanhoz, aki nem tetszik. Ki tenne ilyet?:D A kérdésemben az van, hogy odamennétek-e olyanhoz, aki nem kifejezetten jó nő. Attól még tetszhet!!! És pont ez lett volna a kérdés, hogy meglátsz egy lányt és így elsőre, meg összességében bejön, de azért közben látod a hibáit is, illetve egyből nem is tűnik minden fel az embernek, sok dolgot csak akkor veszel észre, ha már sokadjára látod a másikat.
2013. dec. 27. 18:19
 13/14 anonim ***** válasza:

Például miket? Mik azok amiket nem látunk elsőre?

A szemein arcán száján haján fején, testalakján seggén kívül?

2013. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

pl nekem soha nem a külső számít vagy a bőr szín hanem a belső egyénisége , és az hogy milyen az emberekkel .

A külső nem minden ,de ha a belső romlot a külső is olyan lesz egy idő után .

2014. jan. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!