Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak a kislányos,...

Miért csak a kislányos, aranyos, formás tini lányokat kívánom, amikor tudom, hogy ők alkalmatlanok egy kapcsolatra és nagyon gonoszak, aljasak, megcsalnak, átvernek stb?

Figyelt kérdés
Én mégsem tudom vonzódni egy túl komoly lányhoz, inkább ilyen hülye, lökött, pimasz, kislányos lányt kívánok szexuálisan, de lélekben érzem, hogy őket nem szabad komolyan venni, hiszen jön egy másik cuki fiú és máris ott hagynak érte vagy épp a hátam mögött dugnak vele stb. REmélem érti, aki érti mire célzok, mert ez a valóság, sajnos. A mai tini lányok egyáltalán nem olyan ártatlanok, mint anyámék idejében, bár már lehet akkor is ilyen aljadékok voltak.

2013. dec. 27. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert innen akarsz felszedni egy ilyen lányt.
2013. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Mert egy pedofil állat vagy, aki nem csak normális értékrenddel nem rendelkezik, de megfelelő személyiséggel sem, hogy egy igazi nőt meghódíthasson. Semmi gond, a rendőrség már a nyomodban. :-)
2013. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Magaddal kéne megbeszélned, hogy állj át a komolyabb nőkre, szexuálisan is. Valószínűleg többet nyújtanak szex terén is, mint a ki 'aljadékok'.
2013. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Ja és az egyetlen aljadék te vagy, persze nyugodtan tedd fel még 100x a kérdésed, de azért jelentettem, te selejt.
2013. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Tapasztalataim alapján azok vonzódnak a fiatalabb, felszínesebb lányokhoz, akik elégedetlenek magukkal, nem tudnak olyan értékeket felmutatni, amivel egy érettebb nőt meg lehet fogni. Egy tini fejét borzasztóan könnyű elcsavarni, hiszen nincsenek különösebb elvárásai egy pasival szemben, de "mélységekre" sem képesek.

Egy érettebb, tapasztaltabb nőnek viszont már vannak "igényei", ellenben a kapcsolataik is értékesebbek, tartalmasabbak. Természetesen minden korosztályban léteznek kötődési problémás emberek, akik tudattalanul is olyan partnerre vágynak, akihez nem kell kötődni, maradhatnak felszínes "izékben".

2013. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"Egy tini fejét borzasztóan könnyű elcsavarni, hiszen nincsenek különösebb elvárásai egy pasival szemben"


Ezt remélem nem gondoltad komolyan. Pont, hogy nekik vannak a legnagyobb elvárásaik!

2013. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pont, hogy nekik nincsenek, de aki azt a keveset sem tudja teljesíteni az komolyan húzza le magát.
2013. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor ti még nem találkoztatok tinivel.
2013. dec. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én is kisfiú vagyok még, de oké azt hiszed viccdes vagy te gyökér. -.- Az ilyen idióták miatt is elegem van már az emberekből.
2013. dec. 27. 15:11
 10/13 anonim ***** válasza:
De találkoztam, meg úgy emberekkel is és ez nekem bőven elég ahhoz, hogy ne általánosítsak. Ha meg nem tetszik, amit írok, legközelebb írd oda a korod, te gyökér.
2013. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!