Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet önbizalmat...

Hogyan lehet önbizalmat szerezni, ha egyszer nagyon szorongós vagyok?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok ismerkedni :(

2013. dec. 27. 21:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2013. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
ugyanez a helyzetem
2013. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

nem itt szeretnék ismerkedni, úgyhogy mindegy nemem... ^^

a lényegre légyszi

2013. dec. 27. 22:00
 4/34 anonim ***** válasza:
Mi a szorongásod oka? Neked kell megtalálnod a választ...
2013. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
a világon sok a bunkó beképzelt tapló barom, csaj és fiú fronton ugyanez, szét kell verni a szépfiúkat és nem szabad alárendelned magad nekik, a beképzeltséget és alázást meg kell torolni... no comment vagy kifogás.
2013. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Már hogy lenne mindegy a nemed?!

Azért van különbség aközött hogy próbálkoznod kell a lányoknál hogy találj egyet akit meghódíthatsz vagy lány vagy és csak válogatnod kell a jelentkezők közül!

2013. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, az önbizalmam úgy hullámzik mint az óceán, némileg amikor észreveszem magamon, akkor tudatosan próbálom összeszedni magam, de nem mindig sikerül pláne akkor amikor bizonyos lányok között vagyok. Nem mondható el, hogy azért van mert tetszenek, valami más oka lehet, nem is tudom micsoda, de baromi zavaró és olyankor beszélgetni sem tudok velük felszabadultan. Nem jut eszembe semmi amit mondhatnék, még amit viccnek szánok azt sem tudom jól előadni olyankor és csak bámulnak mint borjú az új kapura...
2013. dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
társas helyzetek. nekem mindegy, hogy fiú-lány vagy kicsi-felnőtt, tetszik-nem :c sőt ha tetszik, az még motivál is, de nem megy
2013. dec. 27. 22:22
 9/34 A kérdező kommentje:

nagyon jó, hogy nem kaphatok segítséget :C

Miért nem lehetnek barátaim és szerelmem?? :'C

2013. dec. 27. 23:22
 10/34 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, mintha ez nekem nem járna :(((
2013. dec. 28. 01:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!