Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék megismerkedni...

Hogyan tudnék megismerkedni vele és elérni hogy szimpatikus legyek neki? (lányként szeretnék fiúval)

Figyelt kérdés

Van egy tizenegyedikes sulis társam aki nagyon megtetszett nekem, én kilencedikes vagyok.

Az egyik osztálytársa jó barátom és tudja, hogy tetszik nekem ez a fiú, de általa nem tudnám megismerni mert fétúl bolond ahhoz, hogy bemutasson minket egymásnak és félek, hogy elviccelné vagy elmondaná neki, hogy tetszik nekem mikor bemutat minket egymásnak.

Sokak szerint szép vagyok és 10 fiúból 8nak megtetszem külső és belső alapján, de mégsincs nagyon önbizalmam így azt a megoldást nem nagyon szeretném választani, hogy odamegyek hozzá suliban.Nem csak miatta, hanem a barátai miatt sem, nehogy utána velem szívassák szerencsétlent.

Facebookkal volt már pozitív, de volt negatív tapasztalatom is, hogy pl ottani órákig tartó beszélgetés után elment mellettem köszönés nélkül, de ott írt mindennap, plusz nem gyakran van fent vagy ha fent van akkor nem sokáig.


Lenne valami jó ötletetek ami beválhat? Plusz milyen az a viselkedés ami tetszik a fiúknak általában? Mármint milyen "pontoknak" kell megfelelnem, hogy bejöjjek a fiúnak?:)


Köszönöm!


2013. dec. 27. 22:48
1 2
 1/13 Frepi voook ***** válasza:

Stílus? Kérlek ne! Maradj olyan amilyen addig voltál. Te magad mondtad hogy bejössz a legtöbb fiúnak.

Ami azt illeti, jól beszélsz, a haverja nem a legjobb döntés mert ő nem fogja annyira komolyan venni mint te. Ha ő is érez irántad valamit akkor nem fogja érdekelni a csúfolódás. Azok csak szavak.

2013. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Generalis ***** válasza:

Ez stratégiailag 2 esélyes !

nyersz (akar a fiú )

vesztel (szégyenbe maradsz )

2013. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Generalis ***** válasza:
Hívd el vala merre sétálni és beszélgessetek !
2013. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen, de akkor is annyi szép lány van, miért pont engem választana?:/


Köszönöm a válaszokat!:)

2013. dec. 27. 22:57
 5/13 A kérdező kommentje:

Hogyan hívhatnám el? Lenne valami jó ötleted?

Mivel személyesen nem igazán merném, facebookon pedig az én véleményem szerint nem túl eredeti. Vagy esetleg valami ötlet, hogy ha személyesen hívom el akkor mit vegyek fel, hogy külsőleg megtetszem neki? (Push up és cicanaci ami bent van a fenekemben kizárva, nem élek az ilyenekkel.:D)

2013. dec. 27. 23:00
 6/13 anonim ***** válasza:

Megmondod az ismerősödnek, hogy menjetek el vásárolni, de kevesen lennétek, kéne még egy ember. És megemlíted a srácot hogy hívja már el csak úgy:)

Egyszer élsz nem többször, ha magabiztos vagy odamész, Hello, valami indokot kitalálsz éss máris beszélgettek. ;)

2013. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 legyenmorgan ***** válasza:
Egyszerű:suli után megkeresed onnan meg rád vala bízva :D
2013. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy eljönne vásárolgatni sajnos.

Az a bajom, hogy nagyon belebolondultam ahogy külső szemlélőként látom, hogy mennyire normálisan viselkedik a lány osztálytársaival is és mennyire vicces. Magamat ismerve pedig belebolondulnék ha visszautasítana így nagyon félek.

Semmi ötletem nincs, hogy mivel indíthatnám a beszélgetést.

A suli utáni nem lenne rossz ötlet, de mindig hármasával járkál haza 2 barátjával "karöltve".:/

2013. dec. 27. 23:15
 9/13 legyenmorgan ***** válasza:
*A fétúl bolond osztálytársától legyen egy kérésed ennyit megtesz szerintem :D
2013. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Megpróbálok majd találkozni vele szünetben hátha el tudja invitálni ezt a fiút aki nekem tetszik.:))

Köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 27. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!