Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék megismerkedni...

Hogyan tudnék megismerkedni vele és elérni hogy szimpatikus legyek neki? (lányként szeretnék fiúval)

Figyelt kérdés

Van egy tizenegyedikes sulis társam aki nagyon megtetszett nekem, én kilencedikes vagyok.

Az egyik osztálytársa jó barátom és tudja, hogy tetszik nekem ez a fiú, de általa nem tudnám megismerni mert fétúl bolond ahhoz, hogy bemutasson minket egymásnak és félek, hogy elviccelné vagy elmondaná neki, hogy tetszik nekem mikor bemutat minket egymásnak.

Sokak szerint szép vagyok és 10 fiúból 8nak megtetszem külső és belső alapján, de mégsincs nagyon önbizalmam így azt a megoldást nem nagyon szeretném választani, hogy odamegyek hozzá suliban.Nem csak miatta, hanem a barátai miatt sem, nehogy utána velem szívassák szerencsétlent.

Facebookkal volt már pozitív, de volt negatív tapasztalatom is, hogy pl ottani órákig tartó beszélgetés után elment mellettem köszönés nélkül, de ott írt mindennap, plusz nem gyakran van fent vagy ha fent van akkor nem sokáig.


Lenne valami jó ötletetek ami beválhat? Plusz milyen az a viselkedés ami tetszik a fiúknak általában? Mármint milyen "pontoknak" kell megfelelnem, hogy bejöjjek a fiúnak?:)


Köszönöm!


2013. dec. 27. 22:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A Facebook csak az első lépés. Ha tudsz vele váltani pár mondatot, akkor már sokkal könnyebb kitalálni valamit egy találkozóhoz. Vagyis ha már elkezditek megismerni egymást, akkor már nem is a te dolgod elhívni őt!

Ha valakivel beszélgetni kezdesz, akkor sorra jönnek majd a lehetőségek a randikhoz.

2013. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egy 2 órás beszélgetés alatt megtudnám győzni, hogy nem vagyok olyan, mint a mai lányok többsége és többet érek, mint azok akik nem is látszanak ki a tömegből. DE sajnos vagy nem sajnos nem szokott sokat fent lenni facebookon és ha írok neki (indokot erre se igazán tudnék, de "szükség nagy úr" így biztos találnék valamit) akkor beszélünk 10 percet és annyi idő alatt megismerni sem tud vagyis ha nem tudom meggyőzni 10 perc alatt (és annyi idő alatt csak a magyarázkodás része menne le, hogy miért írtam neki) akkor másnap nem írna rám és esetleg megint nekem kéne, így pedig nem igazán haladnánk.
2013. dec. 27. 23:44
 13/13 anonim ***** válasza:
Te én vagy lányba mer nekem is hüék az ismeröseim és énis azer felek megkerdezni amier te:(
2014. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!