Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt kedves, aranyos...

Vannak itt kedves, aranyos csöndes és okos lányok? :D

Figyelt kérdés

Számotokra milyen küldő és belső tulajdonságok fontosak párválasztáskor?


És melyek azok a tulajdonságok (szintén külső és belső) ami számotokra negatív, vagy nem is járnátok a sráccal?


2013. dec. 28. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
sok lenne leírni, így inkább csak annyit mondok hogy vannak
2013. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SullaFelix89 ***** válasza:
Olyanok biztos vannak, akik elhiszik magukról, hogy azok.
2013. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Okos épp nem vagyok mert ki az a nem normális aki tűri hogy terrort alkalmazzanak rajta? Ja igen. Én.

Nincsenek ilyenek. Külső belső... Nem állítok szempontokat. Az nem lenne fair.

2013. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
En az vagyok :D
2013. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Negatív a külsőben talán csak az,ha igénytelen.Szeretem az ápolt jó illatú fiúkat.Szerintem ezzel a lányok többsége is így van.Sportoljon is kicsit!Nem kell egy izomagynak lennie,de azért ne hagyja el magát.Viselkedjen normálisan a barátnője jelenlétében!Tudja az alapvető illemszabályokat.Ne legyen buta!Tudjon sokmindenről beszélniL!egyen határozott!Sok minden van még,de szerintem az már attól függ ki mit szeret egy fiúban.
2013. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nem mondod :D ***** válasza:
Én is az vagyok :D A srác legyen olyan, mint én, adja azt, amit tőlem kap, és akkor k.rv.jó kapcsolat lesz belőle :)
2013. dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!