Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek levelezésnél jó...

Szerintetek levelezésnél jó ötlet váratni egy kicsit a másikat, azonnali válasz helyett?

Figyelt kérdés
fb-on beszélgetek egy nagyon szimpatikus korombelivel, de nem szeretném, hogy túl rámenősnek tartson, ezért nem mindig válaszolok rögtön, van hogy kivárok pár órát vagy napot. Ez titeket taszít vagy jobban felcsigáz?

2013. dec. 28. 21:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem emiatt romlott meg mocskosul a kapcsolatom..nagyon összevesztünk, mert én koptatásnak véltem és nagyon csúnyán megmondtam a magamét..ő bizonygatta, hogy nem erről van szó, de az egész kapcsolat tönkrement...bizalmatlan lettem és féltékeny végül hagytam a pics@ba! Ha én megtisztelem a másikat, hogy azonnal reagálok és várom a leveleit akkor elvárom magammal szemben is! Miért lennél nyomulós? Ha szimpatikusak vagytok egymásnak ne taktikázzál! Miért kell érdektelenséget és közönyt sugározni a másik felé, ha ez nincs így? Még hogy felcsigáz? Micsoda, hogy nem kellek és nem vagyok szimpatikus közben más a befutó üzenet...engem ku..vára nem csigázz fel hanem taszít!
2013. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha várja a leveledet, akkor hadd örüljön minél hamarabb!

Ha meg nem várja, akkor meg ne foglalkozz azzal, hogy esetleg idegesíted, mert akkor már úgyis mindegy.

Maximum annyit várja a válasszal, hogy gondold végig, hogy mit írsz, olvasd át és javítsd ki, ha hiba van benne.

2013. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

*várj a válasszal

(Én is átolvashattam volna.)

2013. dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség csak pár percet várj!!
2013. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 blankica válasza:
Ne tedd ezt! Rossz ötlet!
2013. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!