Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet kérdezni egy lánytól...

Mit lehet kérdezni egy lánytól fészen?

Figyelt kérdés
ugyértem hogy az alap dolgok után,amikor egy lányt egyáltalán nem ismersz,csak itt ismerkednél vele.És az alap kérdések után pl. hány éves vagy mit csináltál ma stb. teljesen kifogyok a kérdésekből
2013. dec. 29. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha interneten nem tudsz tőle kérdezni, akkor mit csinálnál személyesen?
2013. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a neten nehezebb.
2013. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mit szeret csinálni,mi érdekli,hobbi,milyen zenét hallgat,mivel tölti a szabadidejét,hogy megy neki a suli?stb.stb.stb.
2013. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
dicsérd a képeit, nézd meg hogy milyen hivatkozásokat szeret, filmek, zene, könyv. Keress valami közöset magatokban. Amiről tudtok beszélgeti.
2013. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

van baratod?

hany baratod volt?

elso csok?

voltal buliban annyira beb*szva, hogy szinte akarkit lekaptal?


najo az uccso kicsit tulzas:P kerdezz valami szemelyeset

2013. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg h lopott e már, ha nem lenne e betörő, kérdezd meg h ha megcsalnád megölne e, kérdezd meg mekkora a mellbimbó udvara,. kérdezd meg hányan vannak a családban
2013. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy van-e haja mert én egyszer úgy jártam hogy már majdnem megcsókoltam és kiderült hogy kopasz...
2014. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hobbi(k), meg akármi, kérdezd, milyen volt a napja, ha bejön (gondolom azért beszélsz vele), akkor bókolj, de azért ne az elejétől, azt tolakodásnak veszik jópáran.
2014. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Tegyél fel neki kérdéseket a gyakorikérdésekről! :D
2014. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!