Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kerüljem el a szerelmet...

Hogyan kerüljem el a szerelmet, valami jó tipp?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel egy ideje egyre közelebb kerülünk egymáshoz úgy tűnik, pedig még nem is találkoztunk, bár szóban volt, hogy jó lenne talizni is majd, de ez nem ilyen egyszerű. De a lényeg, hogy ő szép lány én meg csúnya fiú, sok lány mondta már, hogy olyan ronda vagyok. Szóval nem kitatálom vagy ilyesmi. Egyszer volt dolgom már szép lányal, de gondolom akkor szerencsém lehetett és félek, újra nem lesz ilyen szerencsém mint azzal a lánnyal, ő vele is csak csókig juottam, utána nem kerestem, megijedtem, hogy ronda vagyok és ő meg szép és nem lenne jó kapcsolatunk szerintem. Így is beszólogattak, amikor láttak vele... elég ciki volt. Na, de most ez kicsit más, mert itt még nem volt tali, inkább csak csetelünk, de egy képet már látott rólam, viszont már előtte eléggé megkedvelt és azóta csak jobban kedvel, sőt egyre türelmetlenebbnek tűnik a lány, legutóbb már olyat írt, h már nem bírja ki, hogy mikor talizunk már, ha meglát egyből rám ugrik és megcsókol. Csak hát én félek a talitól, főleg ezek után, hogy olyan szépeket írt nekem és megkedveltem, mindketten úgy tűnik eléggé szeretetéhesek vagyunk, sok csókra, ölelésre vágyunk. Meg jó, hogy végre van egy lány, akivel lehet is beszélgetni és nem egy üresfejű tipikus mai tini. Mégis félek, mert valamelyik nap is úgy éreztem kezdek beleszeretni, de szrencsére vissza tudtam fogni magam, észérvekkel átgondoltam, hogy ez nem jó, mert én ronda vagyok ő meg szép és amúgy sem akar kapcsolatot ő írta, de mégis olyan dolgokat akar velem csinálni, amit egy pár szokott, csók, egymás ölében ülés, ölelkezés. Össze is zavart már, de én meg igyekszem kerülni, nem is megyek fel inkább facebookra, de ha meg feljövök egyből ír, mintha már várta volna h mikor jövök már, sőt megvádol, hogy hol voltam mert várt már rám meg hiányolt engem. Nem akarok szerelmes lenni, csak jól esne egy lányt ölelgetni, csókolgatni, és ő tetszik is nekem meg jó fejnek is tűnik, olyan nehéz ilyen lányt találni manapság. Sok lány tetszik, de nem fog meg egyik sem, mert belül üresek vagy nem is nyitottak még egy kis dumálgatásra sem velem, gondolom a külsőm miatt. Ő meg látott képet rólam, d enem kezdett el rondázni, igaz helyesnek sem nevezett és megmondom őszintén azt vártam, hogy majd a képemet látva eltűnik vagy letilt mint más lányok, nem is írtam már, úgy voltam vele, nem is érdeklem a kép után, de pont az nap este kezdett mélyülni a kapcsolatunk igazán. Csak félek, hogy ez egyoldalú és csak én érzek már iránta többet, ő meg csak barátnak tart max. Ezért sem szabad szerelmesnek lennem, hogyan kerüljem el, segítsetek!
2013. dec. 30. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
innen úgy látom, nem sikerült
2013. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha már alig várja, hogy találkozzatok, miért váratod?

Látott már képet rólad, nem fog meglepődni. Adj már egy esélyt magatoknak!

2013. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan azért nem akarsz összejönni vele,mert ő szép,te meg nem? A szépség relatív.:) Látod,hogy a lányt ez nem érdekli.
2013. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, bejössz a lánynak! Érezd jól magad vele, ha találkoztok, ne gondolj ilyen negatív dolgokra. :)
2013. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 AndrejjaMarijann ***** válasza:
Találkozz vele!
2013. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én akarok talizni, csak szülei nem tudni mikor engedik el még, csak félek, hogy ha meglát rondának fog látni és lesz egy újabb fájdalmas kudarcélményem a sok-sok után még egy. Meg valahogy úgy érzem képen szebb vagyok, mint élőben, de lehet csak beképzelem. Más lányok képen is rondáztak már.
2013. dec. 30. 17:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Tuti tippem van. Kasztrálás.
2013. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok, csak Cuni, sikerült köcsögnek lenned az interneten. Mi sem nehezebb ennél.
2013. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Két megoldás van számodra:

1. Beállsz szerzetesnek.

2. Legyőzöd a félelmed és vállalod a kockázatot. Igenis minden kapcsolat kockázatos. Bármilyen fura, a lány számára is! Gondolj csak bele: ő megkedvelt, te meg lazán elutasítanád a félelmed miatt, és soha nem tudná meg, hogy a félelem miatt teszed, azt fogja gondolni, hogy nem elég jó neked! Ő mégis képes vállalni ezt a kockázatot, te meg nem... Mi van akkor, ha nem jön össze? Akkor végleg leírod magad? Vagy összejössz valakivel, aki kevésbé jön be neked, elszalasztod a számodra "tökélest", és beéred azzal, ami jut?

2013. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Találkozz vele!

És a szépség relatív. Aki valakinek nem tetszik, az lehet hogy valaki másnak fog. :)

A szerelmet meg úgy lehet elkerülni, hogy bezárkózol egy dobozba egész életedre.

2013. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!