Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tetszik a lányoknak,...

Miért nem tetszik a lányoknak, ha kisregény helyett már szinte novellákat írok egy-egy életeseményemről?

Figyelt kérdés
Miért nem tudják értékelni, ha valamit nem tőmondatokban szeretnék megfogalmazni, és választékos szókincsem?
2014. jan. 1. 02:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Megint azt mesélted az asszonynak, mekkorát szartál?
2014. jan. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet, hogy nem annyira érdekesek.
2014. jan. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Talán mert hajnal van, és van a fejükben egy kis alkohol?!
2014. jan. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem az bánt, hogy még nem találkoztam olyan fiúval, aki tartalmas válaszokat írt volna, pedig én szeretek beszélgetni, de a legtöbbször a próbálkozásaimnak nincsen gyümölcse, és hosszú idő után is csak egyoldalúnak tűnnek a beszélgetések.

Én már annak nagyon örülnék, hogyha valaki sokat írna, az már nem számít, hogy ezt milyen stílusban teszi meg.

2014. jan. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Sir Sarcasm ***** válasza:
100%

van itt pár ilyen lány akinek ilyen hosszúkifejtés fétise van, mint a jelenlegi #4-es válaszoló is


találd meg a megfelelőt!

2014. jan. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Költőnő? ***** válasza:

a szókincs önmagában nem elég. Írni tudni kell.

BUÉK! :)

2014. jan. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Mert sokan a saját hangjukat szeretik hallani,és nem nagyon izgatja őket a másiknak az a hallatlanul választékos szókincse.

Mint ahogyan te is.

2014. jan. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
#6 Mondja ezt Költőnő?, Költőnő? névvel, miközben olyan válaszokat ír, amik nincsenek is versbe foglalva. Szép próbálkozás, de sajnos ez így nem hiteles.
2014. jan. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Nem védek senkit,de a kérdőjel a "Költőnő?" végén lehet,hogy megmagyarázza a dolgot,nem gondolod?

A másik meg,ha József Attilának,vagy akár Babitsnak,vagy Edward Lear-nek azt mondod,hogy:

"Most válaszolj nekem erre a kérdésre rímekben!",akkor lehet,azt mondja rá:"*****"

2014. jan. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Hero L ***** válasza:
100%

1. Mert bunkók azok a lányok és nem értékelik a művészetedet.

2. Te vagy a tuskó, mert az értékelhetetlen művészetedet rá próbálod erőltetni valaki másra.


Valamelyék a kettő közül. :)

2014. jan. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!