Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha odalép hozzátok...

Lányok! Ha odalép hozzátok ismerkedési szándékkal egy pasi és nektek nincs épp pasitok de szimpatikus a srác, elkülditek mindenképpen? (shit tesztelitek)

Figyelt kérdés
Ha nem akarjátok elküldeni, hogyan fejezitek ki a szimpátiát? Milyen legyen a srác habitusa ismerkedésnél?
2014. jan. 1. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egyszerűen normális lenni. És ne készülj ilyen elküldős shit tesztre, mert ha normális vagy nem kell betanult marhaságokat alkalmaznod. Add magad. Sok srácnak van barátnője, aki nemis hallott arról, hogy pua. :)
2014. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én soha nem ismerkedtem nyilvánosan, mindenkit elküldtem, aki így próbálkozott. (Semmi tesztelés, ilyesmik, egyszerűen csak idegen nekem ez a fajta ismerkedés.)
2014. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ajjh beteg vagy? miért küldeném el, ha szipmi? ne legyünk már ekkora fake-ek...
2014. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!