Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudok közeledni a lányok...

Nem tudok közeledni a lányok felé, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen tudok közeledni idegenek felé. Ha már megvan a dolog, akkor minden könnyebb, de sajnos egy visszautasitás után előről kell kezdenem. Hogyan közelitsek lányok felé? Sajnos, valamilyen formában igy úgy nehezen megközelithetőek voltak idáig
2014. jan. 1. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha személyesen nem mered, akkor írjál neki, én is így szoktam próbálkozni! (facebook, vagy simán papíron levélben)

Vagy szóba jöhet még társkereső oldal is, randik.hu-t ajánlom.

2014. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bókolj neki, legyél vele kedves:D
2014. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tökjó, imént ugattak le, hogy társkeresők nem jók, bókolás miatt csicskának néznek...
2014. jan. 1. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok! Aki ilyet írt, az vagy nem gondolkozik reálisan, vagy a saját csalódása miatt akar lebeszélni mást!
2014. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tudom, bár a társkeresőkön nekem sem volt túl sok sikerem. Igazából csak új ismerettségeket nem tudok kötni, mert félek, vagy nem nyomulok eléggé, vagy túlságosan. Vagy nem tudom az érdeklődést felkelteni.
2014. jan. 1. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!