Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt 16 és 26 közötti...

Van itt 16 és 26 közötti depressziós lány? 22 éves depressziós srác ismerkedne.

Figyelt kérdés
22 éves átlagos megjelenésű, intelligens, kedves, humoros srác vagyok. Sajnos évek óta depresszióval küzdök és szeretnék hasonló cipőben járó, depresszióval küzdő lánnyal ismerkedni. Eddig úgy tapasztaltam, hogy MI akik hasonló problémával élünk jobban megértjük egymást.

2014. jan. 1. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
ezt jól gondolod, én is tapasztaltam, h aki depressziós depresszióssal megérti 1mást, de 1 depis és 1 norm ember már nem.
2014. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én is depivel küzdők 24f
2014. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha depressziós vagy ne depresszióst keress, hanem életvidámat, hogy át tudd venni az energiáját, s te is tele legyél vele.
2014. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok depis, de hajlamos vagyok rá. Egy ideig szívesen beszélgetek hasonló emberekkel, de ha állandóan nyafog az azért fárasztó és így az újév tájékán megfogadtam, hogy boldogabb leszek. Találkoztam egy ismerősömmel, szinte sugárzott, na az is hatással volt rám...

Állandóan olyan vagy vagy miben nyilvánul meg nálad? Apróságok is kiborítanak és belelovalod magad?

22N

2014. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nálam a tünetei a szorongás, kisebbségi komplexus, szeretet hiányos érzés, feszültség, alacsony önbizalom, negatív énkép.


Nyilván az egymásnak való panaszkodás nem vezet semmi jóra, éppen emiatt nem is ilyesmire gondoltam. Nehéz ezt megfogalmazni, de ha két depressziós ember találkozik, akkor rövid ismeretség után is megérzik egymáson, hogy a másik is hasonló cipőben jár. A depressziós fiú + életvidám normális lány felállás meglátásom szerint általában működésképtelen, mert a lányokat inkább elijeszti, ha ilyesmit tapasztalnak valakinél.

2014. jan. 1. 22:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg ezen változtatni. Olvass, sportolj, csináld ami jól esik. Ajánlom az agykontrollt és a hasonló személyiségfejlesztő technikákat.
2014. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
A tünetek teljesen ugyanazok mint Nálad s szívesen beszélgetnék csak most alakulóban van egy fiúval. De írj ha szeretnél beszélgetni barátilag. :) 18/l
2014. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szívesen beszélgetek, de csak akkor ha hajlandó vagy változni, önmagadért.

22N

2014. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
atyaééég:D
2014. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is depresszív hajlamú vagyok és kedvelem az ilyen fiúkat, de az önsajnáltatás már nem pálya
2014. jan. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!