Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehet nála esélyem...

Szerintetek lehet nála esélyem vagy reménytelen a dolog?

Figyelt kérdés
Van egy srác 1 évvel idősebb nálam és nagyon tetszik.Abban nem vagyok biztos hogy én tetszem neki sőt lehet hogy egyáltalán nem de nem biztos.Sajnos nagyon messze lakunk egymástól személyesen csak keveset beszéltünk inkább facebookon beszélgetünk ott nagyon kedves velem.Van hogy ráírok de nem ír vissza ilyenkor azt mondj hogy elfoglalt,de állítólag szívesen beszél ha tud.Írtam neki hogy Boldog Új Évet és látta de nem válaszolt.Szóval most tényleg nem értem.Mi a véleményetek? 16/L

2014. jan. 2. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd keres, ha akar valamit!
2014. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne a facebook-on éld az életed kiscsillag. Én is ezt tettem ennyi idősen és semmit nem értem el vele... Személyes találkozásban valahogy jobban hiszek azóta 21L


(ja bocsi, ennyi idősen még a myvip volt a csúcs xd)

2014. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amig nem ir, dugsz velem?
2014. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2.ez igaz csak, mint írtam nagyon messze lakunk... :(

3. nem :3

2014. jan. 2. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:
ha annyira messze laktok, akkor elég felejtős...
2014. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!