Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nektek bejönnek az...

Lányok nektek bejönnek az alacsony pasik?

Figyelt kérdés

Tudom hogy voltak hasonló kérdések, de nekem azért kicsit összetetebb :)

Fiú !, 165cm vagyok ,most kezdtem el az egyetemet nem vagyok csúnya mások állítása szerint inkább átlagos hívtak már fotózásra is és ott is sajna megkaptam hogy képeken magasabbnak tűntem ,a csajok mindig azt mondják hogy aranyos vagyok meg bejövök de olyan alacsony alacsony vagyok... Fotográfusnak tanulok még általában ezis bejön a lányoknak.

De valahogy mindig kifogom az olyanokat vagy nemtudom hogy mi az oka de én még nem találkoztam vagy legalábbis nem tudok olyan csajról akinek bejöttem volna és általában a magasságomra hagyatkoznak.

Lányok nyugtassatok meg hogy van köztetek olyan akinek bejönnek az alacsony pasik! :)



2014. jan. 2. 16:40
 1/9 Sajtoreferens ***** válasza:
0%
Add fel, stöpszli.
2014. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem !!
2014. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az alacsony nekem 160 alatt van. :D
2014. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön:)
2014. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egyik legnagyobb nőcsábász akit ismerek személyesen, nincs 165. :)
2014. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) legalább van remény! Csak én nem találkoztam ezek szerint ilyen típusú lányokkal :)

Mégegyszer köszönöm!

2014. jan. 2. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mennyire vagy férfias, milyen a stílusod. Én kimondottan a magas srácokat szeretem, de egyszer találkoztam egy 160-as sráccal, de olyan stílusa volt hogy rögtön levett a lábamról, csontig belezúgtam. :D Szóval ez attól is függ nagymértékben, hogy milyen a kisugárzásod. Nem hátránya a magasság. Nagyon sok pici lány van. :)
2014. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 165 vagyok talán 166cm. Sok lány emiatt nem jött össze velem és sokszor összetörtem, de aztán valahogy megtört a jég és sok csaj kezdett körülvenni, a sarkamra álltam és lett barátnőm, sőt nagy szerelmem. Jelenleg megint egyedül vagyok, sajnos újra hiába szerelmesen, mert a lány 180 centiméter, de tökéletes személyiség. Kicsi a bors, de erős szokták mondani, megszerzem magamnak.
2014. jan. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilvan nem ez a legfontosabb,de nem egy elony egy ferfinak... En lanykent vagyok 163,es iazert erzem,hogy lnohettem volna meg picit,de legfeljebb megoldom egy magassarkuval,meg vegulis meg mindig az a normalis ,amikor a no a kisebb es ferfi a magasabb...
2015. aug. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!