Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van oda sok alacsony...

Miért van oda sok alacsony fiú/férfi a magas lányokért/nőkért?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsállom ezt a dolgot, mert a legtöbb férfi elég hiú, mégis az alacsonyabbak közül sokan szeretik a magas nőket. Ez általános, vagy csak éppen annyira, mint ámblokk a férfiak körében (hogy van aki szerint vonzó, van aki szerint nem)? Én elég magas vagyok (178) és ha belegondolok, akkor több nálam alacsonyabb fiú/férfi udvarolt már nekem, mint magasabb.

Pl volt olyan eset is, hogy a férfit nagyon zavarta, hogy csak 1-2 centivel volt nálam magasabb.


(Mielőtt valaki megvádolna azzal, hogy én milyen felszínes vagyok, volt már alacsonyabb barátom, így engem nem különösebben zavar ez a dolog.)


2013. dec. 27. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Alacsony vagyok (174), de kimondottan rühellem a 168 feletti nőket. Ne tudom, honnan veszed a fentieket.
2013. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vettem sehonnan, ingyen kaptam tapasztalat útján (ha tudnál szöveget értelmezni, akkor nem kérdeznéd meg hogy mire alapozom a felvetésemet).
2013. dec. 27. 13:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baromság, én sem nagyon találkozom ilyennel. Sőt belegondolva még soha senki nem mondta nekem hogy szereti ha magasabb nála egy lány ....
2013. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De ők nem a magas nőkért voltak oda, hanem érted.
2013. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az pedig, hogy rühelled a magasabb nőket elárulja, hogy egy kis Napóleon-komplexusos szociopata vagy.
2013. dec. 27. 13:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy tök lesz*rják mekkora vagy, csak szimplán tetszel nekik? Leszámítva azt az egy emberkét aki megjegyezte.
2013. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aki eddig udvarolt nekem alacsonyabb fiú/férfi (kb 5-en), mindegyik mondta, hogy szeretik, ha egy nő magas. És nem is igazán értettem, mert ilyet inkább egy mgas férfitól várna az ember.
2013. dec. 27. 13:23
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, örülök, hogy pszichológus vagy, de ismeretlenül ne alkoss véleményt! Köszi, leülhetsz.
2013. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Te vagy az, aki csupán egy magasságbeli adat alapján döntesz arról, hogy szereted, vagy rühelled az adott személyt, te kis Bonaparte.
2013. dec. 27. 13:27
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem, van jogom eldönteni, hogy ki tetszik és ki nem, és azt is, hogy miért. Viszont ha nálad az "5 férfi" jelenti a "sok"-at, akkor erős fogalomzavarban szenvedsz és nem mellesleg általánosítasz. Erre próbáltam rávilágítani.
2013. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!