Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek igaz hogy egy...

Dalma1997 kérdése:

Szerintetek igaz hogy egy esély mindenkinek jár?

Figyelt kérdés

lehet kicsit hosszú lesz...

Az évfolyamtársam totál belezúgott a tesómba. Úgy öten mindig együtt lógunk, most együtt szilvesztereztünk annyira szeretem* szeretjük ez a társaságot, mintha kb. már egy család lennénk. A gond akkor kezdődött, amikor Noel és a tesóm Petra elkezdtek beszélgetni face-en. Sokat írtak egymásnak.Én is sokat beszéltem Noellel hisz nekem is jó barátom. Sikerült kihúznom belőle hogy totál belezúgott Petrába. Ekkor már többször is találkoztak. Kettesbe még soha csak amikor nálunk vagy náluk vagy a csoportból valakinél voltunk filmezni. Amikor Noel elmondta nekem hogy belezúgott Petrába...megkérdeztem Petrát, hogy ő hogy érez iránta és ekkor, azt mondta hogy nagyon kedveli őt, meg jó vele beszélgetni. Így egyik barátnőmmel egész este győzködtük Noelt hogy vallja be neki mit érez és kérdezze meg hogy akarnake járni. Petra végig ott volt amikor győzködtük Noelt (facebookon). Szóval tudta mi vár majd rá és ha nem lett volna benne Petra is nem vettük volna rá Noelt hogy valljon szerelmet..hisz mindenki, azt hitte hogy jó vége lesz . Meglett beszélve hogy másnap Noel bevallja Petrának és járni fognak...hisz Petra ekkor még benne volt hogy igent mond neki. Másnap meg is történt, elmentek sétálni, Noel megkérdezte és Petra igent mondott, azonban Petra amint hazaért rájött hogy ő nem is szereti őt, sőt csak barátjának tartja semmi másnak, csak egy nagyon jó barátnak. Ezt leírta Noelnek face-en és egész nap bőgött emiatt ő is..Noel is én is. Nem tudom hogy lehettünk ilyen hülyék, hogy ennyi fájdalmat okozunk Noelnel...

de ők aznap face-en lezárták ezt az egészet és Petrával megbeszélték hogy csak barátok maradnak. Noel tényleg totál bele van zúgva de nagyon...és nem tud másképp gondolni rá. Sokat sír, és ír nekem arról hogy mennyire szereti őt meg, hogy szinte minden nap miután látja összetörik és otthon sír egyedül. Ha Petra tényleg barátjának tartja őt...szerintetek nem jár Noelnek egy esély...legalább egyetlen esély hogy tényleg megismerje. Akkor mondhatnák azt hogy megismertem de nem jött össze..de Petra esélyt sem ad neki. Noel meg csak egyre rosszabbul lesz. Szerintem megpróbálhatnák mert Petra szereti Noelt mint barátot..mégsem akar vele járni..sőt.. esélyt sem ad rá...pedig szerintem mindenkinek jár egy...legalább egyetlen esély. (Bocs a sok helyesírás hibáért meg az elírásokért)


-Mi a véleményetek erről?

-Ha minden végül rosszul végződik Noel hogyan tudná elfelejteni vagy egy kicsit megnyugodni?? (mert úgy érzem egyszer tényleg nagyon bekattan és akár eltudom képzelni hogy tényleg kicsinálja magát)

-Szerintetek igaz hogy mindenkinek jár egy esély?

-Mit kéne csinálni?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. jan. 3. 00:39
 1/4 ganjamanya ***** válasza:

A főkérdésre annyit válaszolnék: olvasni nem tudod csövesnek adnál egy esélyt mint atomreaktori dolgozó?


A hosszúra pedig: ha nem akar járni vele, akkor nem erőszakolhatjátok rá. Ha nem úgy szereti akkor nem úgy szereti. Ő döntése. Ha rábeszélitek akkor csak Noelnek lesz jó. Petra viszont csak szenvedni fog mert ő igazából nem akarja ezt

2014. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézzd meg az előző kérdést!!
2014. jan. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem jár mindenkinek egy esély. Én sem szeretném, hogy egy lány, a száját húzva "ADJON EGY ESÉLYT"... :DDDD

Hát menjen a fenébe akkor. :DD

2014. jan. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

pfff... Ez milyen már: "elmentek sétálni, Noel megkérdezte és Petra igent mondott, azonban Petra amint hazaért rájött hogy ő nem is szereti őt"

Kérdésedre válaszolva: Az a véleményem az alap szituról, hogy semmi baj nincs azzal, ha valaki járni akar a másikkal, és azzal sem hogyha nem akar. Azzal viszont van hogyha járni akar vele, majd mire hazaér meggondolja magát. A testvérednek leginkább meg kéne tanulnia, hogy ne játsszon mások érzéseivel.

Noel úgy tudna megnyugodni, ha EGYÁLTALÁN nem tartaná a kapcsolatot Petrával, ha pedig Veled és a közös ismerősökkel tartja, akkor jó ideig EGYÁLTALÁN nem emlegetitek Petrát előtte. Tetszik, vagy nem tetszik, de ez van. A szerelem (még ha tinik vagytok is), nem olyan dolog, amit Noel, vagy bárki más ki be tud kapcsolgatni. Nem döntés kérdése, hogy csak barátként tekintsen Petrára.

Szerintem Petra ne "adjon még egy esélyt" Noelnek. Mi lesz ha holnap újra meggondolja magát? Elhiszem hogy Ti jót akartok, de afelé mentek, hogy csak még jobban megszívassátok ezt a fiút.

Békén kéne hagyni a dolgot.

2014. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!