Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akinek elmondtam, hogy totál belé vagyok zúgva, de ő megmondta, hogy csak barátnak akar. Szerintem pedig nincs fiú és lány között barátság.

2014. jan. 3. 01:25
 1/7 lapát01 ***** válasza:

nincs? jó tudni

ezek szerint minden lánybarátomat dugom

2014. jan. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó, én nem hiszek benne, de attól még más lehet
2014. jan. 3. 01:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy barátnak nem azt jelenti, hogy tényleg így is gondolja. Azt jelenti "kopj le!". Annyit tudsz tenni, hogy keresel egy másik lányt és neki is udvarolsz egészen addig amíg ugyanúgy bele nem tipor a lelkedbe.
2014. jan. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Drágám, üdvözöllek az örök, és áthatolhatatlan friendzone-ban.
2014. jan. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én hiszek,hogy igenis van fiú-lány barátság. Nekem is tetszik pár lány, akik sima barátságot akarják tőlem,de én többet érzek irántuk. 19/F
2014. jan. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Az sem mindegy. Amúgy van barátság, csak nálatok pont te érzel többet, szóval ő érezhet sima barátságot. Maradjatok barátok, ha még megy neked.

Mióta ismered? Honnan?

2014. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mostmár mindegy, mert már nem érdekel engem. Úgy nem hiszek a fiú-lány barátságban, hogy az egyik úgyis mindig többet érezz.
2014. jan. 4. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!