Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 32éves férfi vagyok 10 éves...

32éves férfi vagyok 10 éves házasság után két gyermekkel hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
valahogy úgy érzem kinőttem ebből a párkeresésből két fiut nevelek 3-6 évesek azt sem tudom merre induljak internet vagy életben fogalmam sincs. nem hülye vagyok csak tanácstalan csalodott ember. vagy talán ne eröltessem türelem és v.hol meglelem akit nekem szántak odafentről? kérlek ne minjárt fikázzatok sok nehéz dolog volt az életemben aki bántana az ne irjon. bántottak elegen. köszi.
2014. jan. 3. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért te neveled házasság után a gyerekeket? Hol van az anya?
2014. jan. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem egy idő után automatikusan megjelennek majd a lehetséges jelöltek. A játszótéren iszonyú sokan kikezdtek velem. Valahogy sok nő vonzódik azokhoz a férfiakhoz, akik egyedül nevelnek gyerekeket (saját tapasztalat). Nem tudom az okát.

A másik, párkereső hirdetés. Sok normális nő van, aki keresgéli őket. Végül én is úgy találtam valakit. Az első 17 nőn tovább kellett lépjek, ezt olyan 7 perc után éreztem (nagyon máshogy gondolkodtunk, amúgy teljesen normálisak voltak, korábban nem tudtam, hogy ennyi normális ember él a városban).

Úgyhogy én ezt tettem és ezért ezt merném javasolni.

2014. jan. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

PL. játszótéren az elvált anyukák között. Egy elvált férfi, aki foglalkozik a gyerekeivel az kb. olyan, mintha hatalmas piros masnival átkötve aranytálcán jelennél meg. Az elvált anyukák azért is jó neked, mert jó eséllyel nem nyaggatnak majd saját gyerek miatt (egy fiatal, gyermektelen nő esetleg akar még, a tieiddel viszont nem annyira jól jön ki, mert nincs gyakorlata), és nem esnek kétségbe attól, hogy a gyereked esetleg a szoba közepére hány, ki kell törölni a kakis fenekét vagy leette az asztalterítőt.


Beszélgess nyugodtan, kérj tanácsot (akkor is ha nem kell,de jó beszélgetésnek), ajánljanak gyerekprogramot, hol veszik a tornacipőt, így kipuhatolhatod, hogy kinek nincs párja, kivel alakul ki kölcsönös szimpátia.

2014. jan. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!