Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet ebből komoly kapcsolat?

Lehet ebből komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki megkérdezné a koromat, a 20-as éveim közepén járok.

A korosztályommal nem igazán ismerkedtem, mindig is az idősebb férfiakkal tudtam megérteni magam.

Most a következő helyzettel állok szemben: van egy férfi, akit régebben láttam párszor, igazán helyes (azt mondanom sem kell, hogy kissé nagy közöttünk a korkülönbség).

A napokban megtaláltam az egyik közösségi oldalon, bejelöltem...vissza is jelölt.( bár ő nem emlékszik rám)

Most azonban nem tudom, hogy mitévő legyek, mert kapcsolatban van, egy nálam fiatalabb lánnyal, kb. 8-9 hónapja...

Írhatok-e egyáltalán neki? És ha igen, hogyan is kezdjem..??


2014. jan. 3. 12:20
 1/4 anonim válasza:
Ha kapcsolatban van,akkor hagyd szerintem.
2014. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat miert ne irhatnal neki, megesz vagy mi?? :DDDD

Probald meg nincs sokveszteni valod!!! :))

Eloszor is ne tamadd le, ha emismerd meg... es utana minden majd jonmagatol!!! :)))

Ha megnyilik neked akkor nyert ugyed van, ha bunko es kinszenvedes a vele valo beszegetes akkor hagyd!!!

Sok sikert!!;)

2014. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így igaz.. Hagyd rá...

1+1=2

Ha bejelölted, visszajelölt, és problémái lesznek a kapcsolatban, és bejössz neki, úgyis lép, addig meg

ne rágódj ezen :)

2014. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat 2emberről szól...te sem örülnél neki ,ha fordított esetben nem tisztelnék ezt...de biztos én vagyok régimódi..

Másik dolog attól,h visszajelölt az nem azt jelenti,hogy bármit is akar tőled...és ugyan látom másoknak nem ütött szemet,de írtad,hogy nem is emlékszik rád!Akkor meg miről beszélünk?

2014. jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!