Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kicsúszott a kezemből a lány....

Kicsúszott a kezemből a lány. Én rontottam el?

Figyelt kérdés

Bocsánat, hosszú lesz. Ismertem egy lányt kb. féléve, évfolyam társ. Akkor már 3 éves kapcsolata volt, de az utóbbi félévben már nem volt jó, végetért a suli, majd az ő kapcsolata is. Ekkor gondoltam, hogy jó lenne megismerni: irtam neki, de nem ért rá, ünnepek stb. 2 hónap után már sikerült találkozni: semmi nagyra nem számitottam, sem virág se semmi, csak ismerjük meg jobban egymást.

Igazából jól telt el, nem voltak nagy csendek stb. Ami lényeges, hogy többször hangsúlyozta (ugye szóba került a kapcsolata), hogy nem esik maga alá, ha nincs kapcsolata, nem várja a szőke herceget. A "randi" végén, azért megkérdezte, hogy miért csináltam az egészet, "csak beszélgetni akartam", és itt egy picit látszott rajta, hogy behisztizett (tudom, itt volt a rontás, majd a végén).

Aztán ennyi, többet sosem volt ideje, csak én meg elkezdtem szenvedni, végül kinyögtem kínomban, hogy mi van... egy hónap után jött vissza a válasz, hogy tudta hogy van valami, de nem derült ki neki, és elég időm volt akkor, hogy elmondjam ott, gondolkodott, és nem akar többet.


Tudom, a hiba ott volt, hogy amikor rákérdezett miért csináltam, lehet, hogy ki kellett volna adjam magam - de akkor volt nemrég vége egy komoly kapcsolatának! Ha 2 hónapot kellett rá várjak, és nem pl. azon a héten, hogyan tudhattam volna, hogy ezért ment bele? Aztán meg kérkedik, hogy milyen jól megvan egyedül...

Miért nem kaphattam esélyt másodjára, hogy elmondjam? Biztos, hogy én rontottam el?

Annyi a tanulság, hogy jobban kell figyeljem a jeleket legközelebb.


2014. jan. 3. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor hibáztál, mikor elmondtad érzéseidet. Előtte csak nem úgy viselkedtél, hogy ő úgy érezte volna, hogy jobb lennél.
2014. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem ha ilyenen hisztizik akkor felejtős... még ha nem is igaz jelen esetben, egy férfi nem beszélgethet egy nővel komoly szándék nélkül?


a másik meg, hogy ő mit várt? egyből a nyakába kell ugornod, mert megadta az esélyt? :D

2014. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első: miért, mire kellett volna várjak?
2014. jan. 3. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a csajt kerüld el jó messzire barátom, mert rohadtul össze fog törni! 23/F
2014. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hisztis ribi.

hagyd az ilyet, később a fejedre nőne, és le is harapná :)

töröld ki az ismerőseid közül

ha érdekled akkor elvileg nézeted téged néha, és fel fog neki tűnni.

aztán v ír neked v nem.

de legyél már férfi, ember....

2014. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!