Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkereső oldalon hogy...

Társkereső oldalon hogy utasítsam vissza a férfiakat udvariasan?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék bunkó lenni azokkal, akik rám írnak, de a természet rendjéből eredően nem mindenkivel szeretnék feltétlenül beszélgetni. Ezeket a fiúkat pedig visszautasítom olyan szövegekkel, hogy pl. "ne haragudj, de már mással ismerkedek és nincs időm többfelé írni". Vagy "ne haragudj, de te túl idős vagy hozzám".


Milyen indokot tudnátok írni, amit mindenkinek írhatnék úgy, hogy tényleg ne legyek bunkó vagy hihető is legyen az indokom?



2014. jan. 3. 14:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
az első megteszi mindenhova :) "kegyelmes hazugság nem árt senkinek"
2014. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Jó az első.
2014. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
barmit csinal(tok)sz...Megbántotok Bennünket :( 26/f
2014. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kedves #1:"KEGYELMES hazugság nem árt senkinek" ez nagy szöveg!!!
2014. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3

Én nem direkt bántok meg senkit, pont ezért szeretnék udvarias visszautasítást írni, mert ha több is a visszautasítás, amit kaptok, még akkor is találhattok benne egy kis reményt, ha valaki végre nem bunkón válaszol nektek, hogy nem. De sajnos azt meg nem tehetem meg, hogy ha valaki nem kelti fel az érdeklődésem az adatlapja alapján, akkor miért ismerkednék vele? Szerintem jobb előbb megmondani, hogy nem, mint később. :)

2014. jan. 3. 15:08
 6/19 anonim ***** válasza:

Nezd, aki tarskereson ir, joesellyel tobbtucat lanynak, az belekalkulalja a negativ valaszt is, nem fog megbantodni, mar csak azert sem mert megbantani olyasvalaki tud aki kozel all hozzad, egy idegentol nem erzelmi megrazkodtatas meg az esetleges anyazas sem.


Nem kell hazudni, legy oszinte, hogy nem. Amit en ertekelnek: ha azt is leirnad hogy miert nem.

Mar persze ha van konkret indok (pl kor, kinezet, igenytelen megjelenes, rossz fogak, lakohely tavolsaga, stb)

2014. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6#

Pedig hidd el, hogy megbántódnak. Némelyik teljesen besértődik, ha visszautasítom, pedig látod, hogy tényleg nem bunkón csinálom. Ezért gondoltam, hogy felteszem ezt a kérdést, hátha tudnék mégjobban finomítani.

2014. jan. 3. 15:11
 8/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,jómagam is próbálkoztam már elég sok hölgynél társkeresőkön,és a legtöbb vissza sem ír semmit.És ez a legbántóbb dolog szerintem,amit lehet csinálni.A másik amit sokan szoktak,elkezdenek flegmázni meg hogy ők mennyivel jobbak nőkként.

Tehát ha nem tetszik valaki,nyugodtan kulturáltan írd meg neki hogy nem és oké értem,hogy nincs olyan sok időd de azért jól esne ha tudnánk is hogy miért nem.Tehát ha nem tetszik az arc,vagy a testalkat,vagy amiket írt magáról stb.

2014. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Ez a flegmázás, hogy nőként ők sokkal jobbak, ez egy iszonyat bunkó dolog lehet.


Köszi a tanácsot, akkor lehet legközelebb azt is belefűzöm, hogy miért nem. Én arcra vagyok egy kicsit válogatós, a testalkat nem annyira számít. Akkor ha olyasmit írok, hogy "más típusú pasik az ideáljaim" vagy "ne haragudj, de más típusú arcokat keresek" az remélem jó lesz..

2014. jan. 3. 15:25
 10/19 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem,ez egy szuper gondolat ha valami hasonlót írsz nekik,így már jobban esik a másiknak is sokkal.És legalább tudja a valódi okot miért nem,mert ugye ha az arca nem jön be például,azon túl sokat nem tud változtatni hiszen így született és eléggé genetika ez.Azonban ha az öltözködés vagy amit magáról írt esetleg abban nem tetszik valami,azon tud változtatni és ha leírod neki akkor még lehet hálás is lesz érte.

Tudom sokan rosszindulatúak,és megsértődnek még így is,de én személy szerint így reagálnék. :)

2014. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!