Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkereső oldalon hogy...

Társkereső oldalon hogy utasítsam vissza a férfiakat udvariasan?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék bunkó lenni azokkal, akik rám írnak, de a természet rendjéből eredően nem mindenkivel szeretnék feltétlenül beszélgetni. Ezeket a fiúkat pedig visszautasítom olyan szövegekkel, hogy pl. "ne haragudj, de már mással ismerkedek és nincs időm többfelé írni". Vagy "ne haragudj, de te túl idős vagy hozzám".


Milyen indokot tudnátok írni, amit mindenkinek írhatnék úgy, hogy tényleg ne legyek bunkó vagy hihető is legyen az indokom?



2014. jan. 3. 14:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz ismerkedni, töröld le magad.

Hidd el, akivel jót dumálsz, az is csapja 5 felé a szelet.

2014. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is voltam fent társkeresőn és én mindig leírtam Nekik, hogy nem az esetem, vagy túl nagy a korkülönbség, mert olyanok is írtak, akik 10-12 évvel voltak idősebbek Nálam. egyiktől se kaptam sértődött választ, sőt páran megköszönték a korrekt választ. Szerintem csak őszintén.
2014. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

a forrest gumpból csóreltam a szöveget

#1 :D

2014. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#10

Köszönöm :)


11#

Elhiszem és tudom is, és akarok ismerkedni, nyílván ezért vagyok fent. Csak nem mindenáron kell valaki, mivel csak olyat keresek, aki illik is hozzám.


12#

Én is csak mostanában tapasztalom ezt a sértődöttséget és egyébként az a fura, hogy a csúnyácskább fiúk sértődnek meg az udvarias visszautasításon is.

2014. jan. 3. 16:06
 15/19 anonim ***** válasza:

Én pont ezért nem is írok már elutasító választ, mert aztán jön a fröcsögés, hogy milyen beképzelt vagyok, hogy esélyt sem adok, stb. stb. stb.

Van, aki így éli ki a frusztrációját...

2014. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ugye? Engem is idegesít, hogy ha már visszautasítom és őszinte vagyok, még neki áll feljebb. De ha meg nem írok semmit, akkor az a bajuk...


Idióta pasik...

2014. jan. 3. 21:20
 17/19 anonim ***** válasza:
ne általánosits :) nem mindenki idióta... csak már el vannak keseredve
2014. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hát jó, én is el vagyok. :)
2014. jan. 4. 13:08
 19/19 anonim válasza:
Tiltással
2019. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!