Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjünk össze?...

Hogyan ismerkedjünk össze? (Szerelmes lettem belé! )

Figyelt kérdés

Van egy lány az iskolában,tizenegyedikes.Én tízedikes vagyok.Még soha nem váltottunk szót.Nagyon tetszik nekem(a külsője,a hangja)Nem tudom hogyan ismerkedjek össze vele...

Sajnos tudom magamról hogy nem vagyok túl szép fiú,de nincs mit tennem.Az egyik osztálytársam,aki szokott vele beszélgetni(ő az összes lánnyal szokott),azt mondta hogy neki nem tetszik,de én még ilyen szép lányt nem láttam.

16/F



2014. jan. 4. 18:29
 1/3 anonim válasza:
Talán egy kicsit lehetnél merészebb és csapódj hozzájuk harmadiknak. Ha a beszélgetés közben észreveszed, hogy feléd is nyit vagy akár "rádvált" a lány, akkor tuti biztos bejössz neki! :)
2014. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz a választ,eléggéé jó ötlet,de a helyzet az hogy én az ő témáikhoz nem tudok hozzászolni,teljesen különbözik a személyiségünk.nagyon rendes ember vagy hogy válaszoltál
2014. jan. 4. 18:52
 3/3 anonim válasza:
barátom én is hasonló problémával küzdök, a lány 19 és (végzős gimis) én meg 10.-es
2014. jan. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!