Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lánnyal nagyon jóba...

Egy lánnyal nagyon jóba vagyok. Úgy érzem szerelmes vagyok belé. Sose érezte lány iránt ilyet. Nem akarom tőle megkérdezni hogy járunk-e mert úgy csak elszúrnám. Randira akarom hívni de nem tudom mit csináljak a randin. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 20:56
 1/2 Paulik Áron ***** válasza:

Találj ki egy olyan közös tevékenységet, amit szívesen csináltok mindketten, nem is kell randinak nevezni. Ha sikerül és jól érzitek magatokat, mehet a következő, vagy valami más, pl teázó általánosan király randihelyszín.

Tényleg ne kérdezz tőle ilyet, ha jól egymásra hangolódtok akkor úgyis egyértelmű lesz, legkésőbb az első csóknál :)

Ne görcsölj túl semmit, természetes hogy izgatott vagy, de sokat nem veszíthetsz :) Ha te nem kellesz neki, magára vessen. De ha jóban vagy vele, biztos látja ő is rajtad (a lányok általában látják ezt) és ha te is bejössz neki, nem fogja direkt megnehezíteni a dolgod.

Egy bármilyen randin pedig beszélgessetek sokat, te is beszélj magadról, de a legfontosabb, hogy tőle kérdezz mindenfélét, hogy tudjon beszélni magáról, a lányok attől érzik jól magukat, ha látják, hogy valakit komolyan érdekel hogy mi van velük :)

24/f

2014. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
érdekes ez a kérdés.még nem gondolkodtam ezen.én is köszönöm a válaszolonak :D
2014. febr. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!