Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek minden átlagos,...

Szerintetek minden átlagos, nem gazdag lányt megkaphat egy pasi 1 menetre (persze gumiban csinálják közben) 1 millió forintért, ha nem is tetszik a pasi a lánynak, de fordítva igen?

Figyelt kérdés
Persze ez így abszurdan hangzik, de gondoljunk arra, van egy iszonyat gyönyörű egyetemista lány, aki nehezen tud létezni, mert nem tudja a tandíjat, rezsit stb fizetni, de te (tetszik neked a lány, de neki te nem) egy dugásért cserébe adsz neki 1-1,5 millió ftot (gazdag vagy), akkor van olyan lány, aki nemet mondana? Ha van egy csepp esze a lánynak, és tényleg kapja is a pénzt, az nemet mondana? Most itt ne szűzies, erkölcsös, vallásos lányokra gondoljunk, hanem olyanokra, akik logikusan és reálisan gondolkodnak, hogy ennyi pénzt 1 óráért cserébe soha nem fog keresni. A gyks lányok kíméljenek, akik 500 millióért sem mutatnák meg Brad Pittnek sem a melleiket. A többi jöhet, aki komolyan tud válaszolni.
2014. jan. 3. 22:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
1 millióért biztos hogy nem. És ezt férfiként írom, persze mindenkinek megvan az ára. De ismerek olyan nőt, aki szerintem később mondana igent az ajánlatra mint a férfiak nagy része:D
2014. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
én inkább megdöglenék mint hogy eladjam magam.
2014. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Moszuke ***** válasza:
1 milla nem olyan sok. sztem sokan nemet mondanának ennyire.
2014. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%-ig biztos vagyok benne, hogy van olyan lány, aki nemet mondana. De kevés. Holtbiztos vagyok benne.
2014. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Őszintén mondom, hogy nem, mert nem vagyok árucikk, valamint nem is szorulok rá más pénzére, és még barátom is van (akit szeretek).

Szóval a válasz nem.

2014. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Sokan itt 10 es ikuval bírnak kedves hölgyeim. Mondtam, hogy a szüzies, full erkölcsös gyks lányok ne válaszoljanak, mert irreális válaszokat adnak. Kicsit erőltessük már meg az agyunkat, ha azt kértem, hogy ezek a hölgyek ne válaszoljanak.
2014. jan. 3. 22:51
 7/24 anonim ***** válasza:
amilyen társadalomban élünk, sokan ingyen is odaadják magukat...
2014. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
pl diamondeyes, nem kértem a véleményed. Olyan lányokra lennék kíváncsi, aki nagyon nem gazdag és pénzre szorul rá (te ikus fighter meg leírtad, hogy nem szorulsz rá).
2014. jan. 3. 22:52
 9/24 anonim ***** válasza:
castingként meghirdetve ingyen is jönnek. nem mind
2014. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
3-5 millával érdekesebb lett volna...
2014. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!