Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy azért nem...

Lehetséges, hogy azért nem sikerült eddig pasit találnom, mert én kicsit zárkózottabb vagyok, mint a többi lány? Hogyan/ hol tudnék így ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem vagyok az a nagyszájú, harsány lány, aki csak úgy simán rástartol a kiszemelt pasira, mint a legtöbb csaj. Kicsit emiatt úgy érzem, hogy háttérbe szorulok, hiszen a pasik nyilván azokat a lányokat veszik észre először, velük foglalkoznak inkább. Nem arról van szó, hogy csak csendben ülök egy sarokban és nem szólok senkihez, csak nekem több idő kell mire feloldódok. Viszont, ha más lányokkal együtt megyek mondjuk szórakozni és találkozunk pár sráccal, akkor a többiek lazán beszélgetnek, flörtölgetnek egymással, engem meg kb észre se vesznek. :/ Mit tehetnék, hogy rám is felfigyeljenek? A normális válaszokat megköszönöm :) 20/L

2014. jan. 4. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Háh, végre egy introvertált lány!:D
2014. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja opsz, én most felfigyeltem. Akkor pl teheted ezt is:D

Buliban elég nehéz az extrovertáltak többlet miatt introként ismerkedni. Próbálkozz bulin kívül. Mondjuk közös hobbi, suli vagy más, ami okot ad ismeretlenek megismerésére, tökéletes erre:)

2014. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
többlete*
2014. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván azokat veszem előbb észre, akik hangosak :) ugyanakkor 1000x inkább egy csendes lány, mint ők.
2014. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezek szerint nem keltesz mély benyomást a férfiak iránt,és nem pasik.... assdddddddd
2014. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pont hogy téged szúrnálak ki, ha csak nem unottan, és mogorván nézel rám :D

Nekem pont a csendesebb, kedves, visszahúzódó, házias lányok jönnek be.

2014. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor teljesen olyan vagy mint én:D

20f

2014. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szórakozóhely ismerkedésre esetedben nem a legjobb választás. Ahogy előttem is írták vannak férfiak akiknek pont ez tetszik. Próbálj meg máshol ismerkedni és mosolyogj!!! :D Az sokat segít :)


Próbálkozhatsz interneten is ismerkedni. Vannak emberek akik írásban jobban megnyílnak mint szóban.

Ha ellene is vagy a netes ismerkedésnek, szerintem azért próbáld meg. A legrosszabb ami történhet, hogy megtapasztalod milyen megnyílni, a legjobb pedig, hogy még be is válik :)


Én is azt a tábort erősítem akik inkább visszahúzódóbb lányokra figyelnek fel, úgyhogy ne aggódj, tényleg vannak ilyen férfiak :)


22/F

2014. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!